Торгова марка PUMA: комфортний одяг для спорту та активного способу життя

PUMA - відомий спортивний бренд, який випускає якісний одяг, взуття та аксесуари для людей, які ведуть активний спосіб життя. Концепція торговельної марки полягає в підтримці активної життєвої позиції, прагнення висловити індивідуальність і відкритися новому. Продукція PUMA - не тільки зручне екіпірування для спорту. Одяг цієї торгової марки є відображенням модних тенденцій, які переважають на міських вулицях, вечірках, під час заміських поїздок.

 Торгова марка PUMA: комфортний одяг для спорту

Інновації та технології PUMA

Бренд отримав всесвітню популярність завдяки застосуванню інноваційних технологій під час виготовлення своєї продукції. Торгова марка запустила виробництво безшовного одягу, почала обробляти шкіру особливим способом, що збільшує її водостійкість.

Взуття торгової марки заслуговує окремої згадки. Її виготовлення засноване на використанні таких технологій:

  • ignite (матеріал з амортизаційними властивостями, який використовується в проміжній підошві);
  • trinomic (шестикутні гумові осередки, наповнені повітрям, які забезпечують гарну амортизацію і стійкість під час тривалих навантажень);
  • icell (внутрішні компоненти, які використовуються в області п'яти на підошві);
  • arch tec (забезпечує активну ресорну амортизацію, знаходиться посередині підошви і має вигляд міцної, гнучкої конструкції);
  • dual density (вставка з м'якого пеноматериала на основі ЕВА, яка забезпечує максимальний комфорт під час ходьби або бігу).

І це далеко не всі технології, які використовуються брендом PUMA.

Стильові напрями

Найбільш велику категорію продукції PUMA становить одяг для спорту (бігу, тренувань). Під час її розробки і виробництва використовуються матеріали та технології, які дозволяють створювати вироби, максимально зручні для занять.

Є у торгової марки і спеціальний розділ з екіпіруванням для автоспорту. Сюди входить все необхідне, що знадобиться авто- або мотогонщикам.

Багато покупців обирають цю торгову марку через можливість придбати одяг в спортивному стилі, який підійде для щоденного використання.

Бренд регулярно оновлює свої колекції, пропонуючи якісні обновки не тільки дорослим (чоловікам та жінкам), але й дітям. Багато батьків купують своїм непосидам одяг PUMA, бо впевнені в його якості: використовувані для його пошиття матеріали не викликають алергії, не натирають і не подразнюють ніжну шкіру.