У чому користь протеїнового коктейлю

Білкові коктейлі – популярні спортивні напої, які стають невід’ємною частиною раціону. Цей продукт легко засвоюється та сприяє зростанню м’язових волокон. Комплекс відрізняється від аналогів великим вмістом білка.

Протеїновий коктейль має достатньо специфічний склад. Сучасні виробники пропонують продукт з різноманітними смаками та наповнювачами, що дає можливість обрати смачний варіант для себе.

користь протеїнового коктейлю

Користь для здоров’я: чому варто включити протеїновий коктейль до власного раціону

Оцінити користь та переваги для організму білкових коктейлів можна лише за регулярного вживання. Позитивний ефект продукту:

  • Відновлення енергетичного балансу після інтенсивних фізичних навантажень.
  • Прискорення метаболізму, активація ефекту «висушування» - прискореного позбавлення жирового прошарку.
  • Формування м’язових волокон.
  • Великий вміст протеїну та мікроелементів, які неможливо отримати зі звичайної їжі.

Низький вміст вуглеводів та жирів дає можливість достатньо швидко знизити масу тіла зі збереженням м’язів. Завдяки цьому продукт варто використовувати тим, хто бореться з зайвою вагою.

Вживати протеїн необхідно обережно. Обирайте якісні товари від перевірених та сертифікованих виробників. Наслідки, які можна помітити за неправильного вживання:

  • Порушення роботи шлунково-кишкового тракту.
  • Виникнення алергічних реакцій.

Концентрований білок варто приймати лише під пильним контролем фітнес-тренера. Принцип вживання залежить від цілі, яка стоїть перед спортсменом. Тим, хто планує набрати додаткову м’язову масу, варто вживати напій за 30 хвилин або відразу перед тренуванням. Якщо ви хочете позбавитися зайвої ваги, то треба замінити протеїном один або декілька прийомів їжі, наприклад, вечерю та перекус.

Як обирати та де замовляти протеїн?

Інтернет-магазин Грін-віза співпрацює лише з офіційними виробниками, тому в асортименті представлена тільки якісна продукція. Перед покупкою зверніть увагу на наступні моменти: склад, торгова марка, тип концентрату. Якщо з першими двома пунктами все зрозуміло, то з типом протеїну – складніше. Казеїн довго засвоюється, тому вживати його рекомендується лише перед сном та тим, хто вже раніше стикався з цим інгредієнтом. Концентрат має середню швидкість засвоєння, може замінити перекус. Ізолят – швидко перетравлюється та відновлює енергетичний баланс.

Проконсультуйтеся з власним фітнес-тренером або менеджером магазину, щоб обрати відповідний до ваших потреб якісний продукт.