Apple Watch 7: що ми про них знаємо

Після успішного запуску Apple Watch 6 і Apple Watch SE в кінці 2020 року, шанувальники цього годинника з нетерпінням чекають  Apple Watch модель Series 7, яка повинна з'явитися восени цього року. Якщо вам потрібні нові розумні годинник, то доведеться почекати пару місяців до старту їх продажів. А поки ми зібрали всю інформацію, яка просочилася з Apple.

Розумний годинник Apple Watch 7

 

Дата випуску

Очікується, що новий годинник єпл вотч 7 будуть випущені в середині вересня, як це було з попередніми моделями. Називається навіть точна дата - 14-е число. Швидше за все це буде спеціальний захід для преси, де, швидше за все, представлять і нову лінійку iPhone.

Скільки будуть коштувати Apple Watch 7

Ціни Apple Watch протягом багатьох років залишаються досить стабільними. На момент запуску, попередні три моделі були оцінені в 399 доларів. Експерти не бачать будь-якої очевидної причини, по якій це могло б кардинально змінитися, тому Apple Watch 7 коштуватимуть 399 доларів США або близько того.

Зміни в дизайні

Якщо чутки підтвердяться, новий годинник Apple будуть відрізнятися самим радикальною зміною дизайну з моменту виходу оригіналу в 2015 році. Що нового нас чекає:

  • Годинник буде мати більш плоский корпус, наближений до прямокутного. Такий дизайн, знайомий за останніми iPad Pro і iPhone 2020 року, дуже сподобався користувачам, тому навряд чи Apple не стане це враховувати.
  • З'явиться додаткова колірна оздоблення, точніше, той же зелений колір, що і для AirPods Max.
  • Безрамковий екран. За деякими даними в нових моделях Apple Watch будуть дисплеї, які майже повністю доходять до краю корпусу.
  • Також вважається, що Apple оновить годинник до нової техніки ламінування, наблизивши технологію дисплея до скла.

Є деякі свідчення того, що Apple вивчає можливість гнучкого екрану на своїх розумних годиннику. Це навряд чи трапиться найближчим часом, але може статися в більш довгостроковій перспективі.

Нові функції Apple Watch 7

Черга чуток підкинула кілька переконливих даних про нові функції, які ми можемо побачити у вересні.

Здоров'я та фітнес - це дві складові стратегії Apple щодо Apple Watch. Аналіз тенденцій в цьому році підтвердив, що здоров'я є одним з ключових факторів, тому компанія постійно додає пов'язані функції з кожним поколінням продукту.

Apple Watch Series 6 продовжили цю традицію, включивши моніторинг кисню в крові. Якщо судити за деякими заявками на патенти, Apple працює над безперервним вимірюванням артеріального тиску та частоти серцевих скорочень.

Також вважається, що Apple планує додати моніторинг рівня цукру в крові на Apple Watch 7.

Наостанок варто згадати температуру тіла, яку, можливо, зможуть вимірювати майбутні Apple Watch. Але скептики стверджують, що в цьому році такої функції в годиннику не з'явиться.