Чому популярні електротурки і як в них готувати каву

З електротуркою приготування кави стає набагато простішим. Якщо ви цінуєте ароматний напій, який допомагає підбадьоритися, обов'язково варто придивитися до цієї кухонної техніки. Якісні електротурки мають стильний дизайн і функцію автоматичного вимкнення. Приготувати в них каву можна швидко, працюють такі пристрої за тим же принципом, що й звичайний електрочайник.

Електротурки та їх переваги

Конструктивні особливості електротурки

Цей прилад являє собою безпосередньо турку і підставку. Турка зазвичай стандартного виду - дно широке, шийка вужче. Деякі версії оснащуються кришкою. Є пристрої з різних матеріалів - популярні варіанти з кераміки, нержавіючої сталі.

Під час покупки треба звертати увагу на об'єм. На одну людину має бути не менше 300 мл, для кількох - 800. До речі, якщо любите каву, варто придбати і кавомолку на сайті, тут великий вибір.

Якими перевагами обладають електротурки

Один з головних плюсів подібних пристроїв - їх доступність. Надійна електротурка обійдеться в меншу ціну, ніж кавоварка, разом з тим, напій залишиться смачним і ароматним.

Конструктивні особливості електротурок

За допомогою такої турки не доведеться витрачати багато часу. Прилад готує швидко, якщо є функція автоматичного вимкнення, навіть стежити за ним не треба, електротурка автоматично вимкнеться після закінчення роботи. Пристрій з високою потужністю зможе приготувати напій менше, ніж за хвилину. Отже, щоб напоїти кавою навіть кілька людей, потрібно мінімум часу.

Універсальність теж порадує власника. Прилад можна захопити з собою і приготувати напій всюди - в офісі, у відрядженні і т. д.

Пристрої мають стильний дизайн. Шанувальникам красивої та сучасної техніки електрична турка точно сподобається. Асортимент великий, тож можна підшукати модель під абсолютно будь-який інтер'єр.

Конструкція міцна і надійна. Техніка безвідмовна в роботі, легко справляється з тривалими навантаженнями.

Серед переваг - ще й простота управління, з туркою впорається будь-яка людина. У якоїсь модної кавомашини кнопок може бути багато, функції найрізноманітніші. Тут же все набагато простіше.

Як зварити каву в електричної турці

Бажано користуватися свіжомеленим зернами, які були недавно обсмажені. Спочатку треба налити воду, додати каву і цукор. Якщо техніка підтримує автовимкнення, далі все приготується без вашої допомоги. Якщо ця функція відсутня - доведеться після закипання вимкнути. Після застосування пристрій треба обполоснути водою, слід уникати появи всередині нальоту.