Чому варто купувати велосипеди б/в з Німеччини?

Чому варто купувати велосипеди б/в з Німеччини?

Німці дбайливий, практичний народ, який дуже активно піклується про екологію країни і про своє здоров'я. Напевно, всі ці чинники і стали важливими для багатьох європейців, які замінили легковий автомобіль на велосипед.

Це чиста правда. Приїхавши до Німеччини можна побачити, що багато німців від малого до великого пересуваються саме на велосипедах місцевих брендів.

Зверніть увагу! У Німеччині понад 150 брендів велосипедних марок, які виробляються виключно на території країни. Кожна марка практична, надійна, славиться високою якістю.

Можливо, зовнішній вигляд німецького велосипеда здасться занадто консервативним, але за якістю рівному йому точно не буде!

Брендові велосипеди - правильний вибір

Як сьогодні звичайній людині, яка не має величезних доходів, купити брендовий велосипед, наприклад, такий, як:

  • STREETCOACH INDEPENDENCE
  • KONBIKE STREET RIDER
  • RUNBIKE
  • AVIGO PARKN RIDE
  • CONNECT PROV POWER

Напевно, доведеться брати величезний кредит під великий відсоток, розплачуючись в подальшому за придбання кілька років. Це сумний сценарій, від якого краще відмовитися.

Хіба є ще якісь шляхи економії? Звичайно, можна звернутися до інтернет-магазину https://berlin-market.com/velosipedy і придбати там набагато дешевше двоколісний транспорт. Якщо в звичайних магазинах гірський велосипед німецького виробництва коштуватиме близько 1000 $ - то придбання, зроблене через інтернет в Німеччині, обійдеться нашому співвітчизникові у 300-500 $. Але не треба забувати, що ще доведеться сплатити за доставку.

Такий спосіб придбання більш економічний, але й небезпечний. В процесі доставки поштового відправлення, посилка може загубитися. Через неакуратне поводження під час перевезення, деталі велосипеда можуть деформуватися і якість придбання виявиться не на висоті. Деформований двоколісний транспорт взагалі не можна буде використовувати.

Купуємо б/в велосипед

Чи все так погано і утопічно? Можна придбати велосипед б/в з Німеччини, який продається в місцевому інтернет-магазині. Це чудова техніка, привезена з Європи, яка знаходиться в хорошому, цілковито працездатному стані. Жодна деталь велосипеда не деформована, що підтверджується гарантійним талоном якості на двоколісний транспорт. Такий б/в агрегат можна сміливо купувати, розуміючи, що коштує він приблизно на 50-70 відсотків менше, ніж новий. І не треба платити за доставку!