Відмінності ізотермічної будки від промтоварного фургона

Відмінності ізотермічної будки від промтоварного фургона

Дуже часто, клієнти логістичної компанії https://neolit.ua/cargo/temperature-mode, замовляючи перевезення рефрижераторами плутають ізотермічні фургони з товарними будками. Давайте спробуємо розібратися у цій статті, чому ж два види відрізняються один від одного. Чи можна їх замінити один одним?

Характеристики промтоварного фургона

Відразу ж хотілося б особливо відзначити, що основні риси такого фургона - це простота конструкції. Тут абсолютно немає жодних вимог до герметичності. Конструкція досить:

  • легка,
  • скромна,
  • неутеплена.

Каркас кабіни виготовлений зі спеціалізованого металу. Усередині немає ніякої обробки. Іноді з боків, на стінках встановлені відбійні рейки. Деякі промтоварні фургони оббиті фанерою зсередини. Часто такі фургони називають просто меблевими. Насправді перевозять в них різні товари, які не вимогливі до навколишнього середовища, умов транспортування.

Зверніть увагу, що в таких фургонах суворо заборонено перевозити продукти харчування як заморожені, так і свіжі. Також не можна перевозити тут борошно, хліб, цукровий пісок і тому подібні продукти. Фургон призначений для перевезення меблів, побутової техніки.

Характеристики ізотермічні будки

Замовляючи перевезення рефрижераторами, треба розуміти, що фактично це транспортування продуктів харчування як заморожених, так і свіжих. Для всіх цих категорій продуктів потрібно підтримувати певний, заданий температурний режим. Для кожної категорії харчової продукції, що перевозиться, встановлений свій температурний режим. Для глибокої заморозки продуктів потрібно дотримуватися температури всередині фургона від мінус 17 градусів за Цельсієм. Звичайна заморозка - це температурний режим від мінус 6 до мінус 17 градусів за Цельсієм. Свіжі продукти можуть перевозитися за температурного режиму від мінус 6 до плюс 4 градусів за Цельсієм.

Такі перевезення рефрижераторами передбачають швидке, якісне перевезення продуктів харчування, згідно з існуючими нормами та вимогами. Ізотермічні будки підходять для перевезення практично будь-яких продуктів харчування, медикаментів, свіжих квітів, хлібобулочних виробів. Ізотермічні фургони ніколи не перевозять отрутохімікати, нафтопродукти, інші подібні вантажі.

Іноді в якості додаткового охолоджувача використовують блоки сухого льоду. Це дозволяє тривалий час підтримувати в фургоні максимально низькі температури.