Для чого потрібне відеоспостереження і що потрібно знати про нього

Камери відеоспостереження не є обов'язковим елементом безпеки, але такі пристрої здатні її доповнити.

Замовити системи відеоспостереження можна в компанії “Шериф”, де вам також запропонують монтаж обладнання, налаштування та комплексний підхід до безпеки будь-яких об'єктів. Тут можна переглянути детальну інформацію про впровадження відеоспостереження в систему: https://sheriff.com.ua/uk/uslugi/sistemi-videonabludenia-2/.

Камери відеоспостереження

Функції камер

Камери відеоспостереження дозволяють моніторити ситуацію на об'єкті, вони корисні у таких ситуаціях:

Коли вдома у вашу відсутність знаходяться сторонні люди (няні, клінінг чи будівельники). Так ви можете простежити за порядком та поведінкою чужих людей.

  • В офісах використання камер дозволить відстежити дисципліну співробітників, перевірити, чим вони займаються на робочому місці. Крім того, наявність камер дозволить запобігти розкраданню чи посадовим злочинам.

  • На виробництві камери дозволяють відстежити правильність процесу виготовлення продукту та порядок роботи.

  • На прибудинкових територіях або на під'їзній дорозі камери допоможуть побачити наближення сторонніх до будинку.

  • У магазинах використання камери не тільки допоможе знайти злодія, якщо сталася крадіжка, а й запобігти злочину. Часто люди відмовляються від своїх намірів, побачивши камеру.

Камери обов'язково встановлюються у громадських місцях, освітніх закладах, ресторанах. Офіційної вимоги встановлювати таке обладнання немає, але бо камера підвищує рівень безпеки, багато хто ставить пристрої.

Які бувають камери

Камери можуть бути дротовими та бездротовими. Дротові коштують дешевше, передають якісний сигнал, якому не завадять фізичні перешкоди. Однак монтаж такої техніки складний, потребує порушення цілісності покриття стін.

Бездротові камери мають більшу вартість, але їх простіше встановлювати на будь-яких об'єктах. Такі камери можна підключати до інтернету, вони передають сигнал радіоканалом. Пристрої легко налаштовувати та переносити за потреби. Працюють від автономних акумуляторів, тому не залежать від напруги та стабільності мережі.

Для приміщень зі свіжим ремонтом рекомендуються бездротові камери, якщо вони будуть ставитися на етапі ремонту або будівництва, можна розглядати провідні.

Як сформувати повну систему безпеки

Забезпечити надійний захист може лише комплексний підхід. Для цього використовуються датчики руху, удару або відчинених дверей, сигналізація, пожежна сирена та тривожні кнопки.

Фахівці компанії "Шериф" (https://sheriff.com.ua/uk/) найнадійнішим способом називають пультову охорону квартири чи будинку. Для її роботи потрібно встановити датчики на території об'єкта, що охороняється, і увімкнути їх до сигналізації. Далі пристрій сигналізації підключається до пульта, розташованого в охоронному агентстві. Якщо пристрій спрацює, диспетчер фірми отримає інформацію про подію протягом кількох секунд. Далі може викликати групу швидкого реагування. Група перебуває за 4-7 хвилин.