Ecosoft: фільтри-кувшини для очищення води

Ecosoft: фільтри-кувшини для очищення води

Пити воду, яка постачається до квартири з централізованої системи, не варто. Вона містить шкідливі для здоров'я домішки. Така ситуація характерна для всіх українських міст через застарілі системи водопостачання. В деяких населених пунктах почалась реконструкція, але для отримання відповідної якості необхідно провести повну заміну обладнання.

 

Ви можете обрати один з двох способів вирішення проблеми: встановити сучасний фільтр чи щоденно купувати питну воду в пляшках. Надаєте перевагу першому варіанту, але наразі не маєте необхідної суми грошей для придбання комплексу для очищення? Чудовим виходом з ситуації стануть фільтри-кувшини Ecosoft. Ви можете обрати ємність об'ємом від 3-х до 5-и літрів і очищувати воду для щоденного споживання.

Як користуватися фільтром-кувшином

Ємність виготовлена з прозорого пластику. Зверху розміщена лійка зі змінним картриджем. Для запобігання потрапляння всередину пилу та сміття встановлена щільна кришка.

Коли ви наливаєте воду до кувшина, вона спочатку потрапляє в лійку і просочується через змінний картридж. Саме в ньому відбувається процес фільтрації. Залиште глечик на кілька хвилин на горизонтальній поверхні. Коли вода потрапить до нижньої прозорої частини, її можна споживати.

Які фільтри використовуються в кувшинах

Змінні картриджі Dewberry виготовлені за унікально технологією Ecosoft. Вони проводять комплексне очищення води:

  • дрібна сіточка затримує частинки бруду та домішки;
  • перший шар іонообмінної смоли зменшує рівень жорсткості. Срібло в його складі сприяє запобігання розвитку мікробів всередині фільтру;
  • модифікована іонообмінна смола нейтралізує залізо і марганець, підвищує рівень прозорості;
  • активоване вугілля ефективно видаляє хлор та його сполуки.

Картриджі необхідно час від часу міняти. Термін використання залежить від розмірів та об'ємів споживання води.

Як користуватися фільтром-кувшином

Важливі дрібниці

Всі пропозиції Ecosoft вирізняються стильним дизайном. Компанія пропонує різноманітні форми кувшинів. Ви можете обрати ємність круглої форми чи прямокутні варіанти, які вміщаються у дверцята холодильника. Всі моделі мають силіконові ніжки. Вони надають ємності максимальне зчеплення з поверхнями.

Прозорий пластик універсальний. Верхня частина виготовляється в різних відтінках. Ви отримаєте можливість підібрати гармонійне рішення до кухні в будь-якій палітрі.

Скористайтеся цією пропозицією. Фільтр-кувшин забезпечить вашу сім'ю якісною та смачною питною водою.