Honor - історія нового бренду

смартфон honor 9

Honor  - один з найбільш швидкозростаючих брендів смартфонів в Україні. Ще, здавалося б, нещодавно він заявив про свою появу, а вже про шикарні смартфони - від флагманського Honor 8 Pro до масового Honor 6A.

У цьому матеріалі ми розповімо, як бренд з'явився 2013-го року і які досягнення здобув на своєму шляху.

Що таке Honor і чим він відрізняється від Huawei

Honor- провідний електронний бренд смартфонів, який входить до складу Huawei Consumer Business Group. Назва в перекладі з англійської означає «честь», а в українській транскрипції звучить як «Онор».

Зачасту в Україні продавці, покупці та навіть IT-журналісти називають смартфони Huawei Honor, що не зовсім коректно. Адже Honor - це не назва модельного ряду, а не компанія всередині іншої компанії.

Тож чим саме відрізняється Honor від Huawei? Президент Honor Джордж Чжао (George Zhao) розповідає, що вони докорінно різні за просуванням та поширеннюм пристроїв. Якщо Huawei це класичний виробник смартфонів, то Honor - це бренд нової формації.

Бренд Honor орієнтований на більш молодих порівняно з аудиторією бренду Huaweта соціально-активних споживачів, за рахунок яких компанія розширила коло потенційних покупців.

У Huawei підкреслюють, що у Honor немає власного R & D, тому внутрішньої конкуренції між брендами немає, як немає і різниці в якості апаратної або програмної складової смартфонів.

«Honor завжди присвячував себе людям молодим серцем спонукаючи їх на досягнення власної мети і надихаючи їх ділитися унікальними можливостями. Наша бізнес-модель є досить простою: створювати кращі технології, які доступні людям та відповідають потребам сучасного покоління, щоб стати їхнім улюбленим брендом. Ми вважаємо себе тими, хто викликає зміни, щоб допомагати людям досліджувати навколишній світ, звільнити свій потенціал та реалізувати свої мрії », - додає Джордж Чжао, президент Honor.

Смартфони Honor просуваються серед молоді за допомогою соцмереж та інших сучасних способів комунікації, а продаються переважно через інтернет-магазини. Це дозволяє скоротити витрати і зробити самі пристрої привабливішими, ніж у багатьох конкурентів.

Honor співпрацює з зірками та відомими персонами в різних сферах ринку, що впливають на смаки споживачів і втілюють дух бренду - для сміливих ( «For the Brave»).

Світовим послом Honor став Бруклін Бекхем, син відомого англійського футболіста. Однією з причин вибору Брукліна на роль світового амбасадора, стала його велика активність в соціальних мережах, що позитивно позначається на рекламі серед молоді. Зірка знімається в роликах компанії і сам постійно користується смартфоном Honor.

У Honor безліч фанатів по всьому світу і компанія всіляко їх підтримує. У соціальних мережах проводяться конкурси, в яких можна виграти новенькі смартфони.