Мати зустрілася з померлою дочкою у віртуальній реальності

(Відео)

Зустріч матері з померлою донькою

Мешканка Південної Кореї змогла знову побачити свою доньку яка пішла з життя.

У Південній Кореї місцева мешканка змогла знову побачити свою померлу дочку за допомогою технології віртуальної реальності. Розробники змогли створити цифрову копію дівчинки і надати жінці можливість з нею поспілкуватися з використанням VR-шолома і тактильних рукавичок.

За інформацією південнокорейських ЗМІ, Чан Чжи Сун взяла участь в зйомках документального фільму під назвою "Я зустріла тебе", робота над яким велася протягом восьми місяців.

Розробники використовували реальні фото та відео дочки Чан Чжи Сун на ім'я Найон, а також запис її голосу, а маленька актриса подарувала персонажу з віртуальної реальність рухів.

Зустріч матері і дочки відбулася у віртуально відтвореному парку, де сім'я часто гуляла. Найон вибігла до жінки зі словами: "Де ти загубилася, мама? Ти сумувала за мною?"

Жінка, яка не зуміла стримати сліз змогла доторкнутися до віртуальної дитини завдяки тактильним рукавичкам. Також вони удвох відзначили день народження Найон, загасивши свічки на святковому торті. Дитина загадала бажання, щоб її мама ніколи більше не плакала.

За словами Чан Чжи Сун, вона взяла участь в документальному фільмі з метою підтримати тих, хто втратив дитину, брата або батька.

"Минуло вже три роки [зі смерті доньки], і тепер я вважаю, що маю більше любити її, а не нудьгувати і не страждати, щоб потім, коли я зустріну її знову, відчувати себе впевненіше. Я сподіваюся, багато людей будуть пам'ятати про Найон після перегляду шоу ... Можливо, це був справжній рай. Я побачилася з Найон, яка зустріла мене з посмішкою, нехай і на короткий, але дуже щасливий час. Я думаю, що здійснила свою мрію ". - поділилася жінка своїми почуттями після дивного експерименту.

За інформацією Futurism, використана технологія поки не досконала, але в майбутньому спілкування з померлими родичами у VR може стати нормою для сучасного суспільства.

Відео віртуальної зустрічі матері з померлою донькою