Холодильники No Frost: переваги та недоліки

Холодильники No Frost: переваги та недоліки

Холодильники, які потребують регулярного розморожування, відходять у минуле. Результати маркетингових досліджень показують зростання попиту на моделі з технологією No Frost. У них випарник розташований в спеціальному відсіку. Вентилятори забезпечують постійну циркуляцію повітря і запобігають обмерзанню.

Переваги холодильників No Frost

Необхідність розморожування не частіше 1-2 разів на рік - далеко не єдина перевага технології. Виробники продовжують удосконалювати прилади й постійно покращують важливі характеристики. Інтернет-магазин "Алло" пропонує холодильники No Frost світових брендів. Експерти рекомендують віддавати перевагу моделям з останніх серій. Для них характерна найвища концентрація переваг:

  • економія. Обледеніння камери холодильника підвищує споживання електроенергії. Для моделей з останніх серій характерний найвищий рівень економічності. Вони мають маркування А ++;
  • рівномірний розподіл температури усім об'ємом камери. Різниця не перевищує 1-2 ° C. Відкриваючи дверцята холодильника або морозильника, ви запускаєте всередину тепле повітря. Але технологія No Frost швидко усуває різницю;
  • сучасні модифікації оснащені функцією миттєвої заморозки. Це дозволяє зберегти корисні властивості продуктів;
  • надійність та довговічність.

Тип конструкції істотно спрощує процес ремонту. В холодильниках No Frost немає запінених ділянок. Майстер отримує доступ до всіх магістралей трубопроводу.

Недоліки технології

Установка випарника і вентиляторів у спеціальному відсіку зменшує корисний об'єм камер для зберігання продуктів. Але для сучасних моделей характерно ергономічний розподіл внутрішнього простору. В процесі вибору об'єму важливо враховувати цей фактор. Він сильно впливає на місткість камери.

Одним з найважливіших недоліків холодильників No Frost вважається високий коефіцієнт шуму через роботу вентиляторів. Але в останні роки на ринку з'явилися моделі, в яких ця проблема усунена. Мінімальний рівень шуму характерний для моделей:

  • CUP 3021-22 Liebherr - 39 дБ;
  • RL-59 GYBMG Samsung - 38,5 дБ;
  • ENB 38943 X Elerctrolux - до 40 дБ.

Нерідко зустрічаються побоювання, що вентиляція в холодильниках No Frost знижує рівень вологи та призводить до пересихання продуктів. Це міф. Вентилятори розміщені в окремих відсіках. У холодильній камері зберігаються сприятливі умови для зберігання їжі. Широкий спектр опцій в сучасних моделях дозволяє регулювати показники на свій розсуд.