Особливості телевізорів LG та їх технології в 2020-му році

Особливості телевізорів LG

LG - один з провідних брендів на світовому ринку, який спеціалізується на виробництві споживчої побутової техніки та електронних пристроїв. В області виготовлення плазмових телевізорів і моніторів компанія домоглася всесвітньої популярності, що підтверджується численними нагородами і значною кількістю технологій, які розробляються щорічно. У 2020 році бренд представив безліч прогресивних моделей. Розглянемо найпопулярніші:

  1. LG OLED65C8. З технічного боку вважається однією з найбільш просунутих моделей в світі. Колосальний 65-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 4К UHD і частотою оновлення екрану 100 Гц забезпечить плавне відтворення з приголомшливою деталізацією. Передача кольору значно поліпшена у порівнянні з моделями минулих років, а Smart-TV відтепер працює на фірмовому webOS. Телевізор підтримує можливість установки сотні додатків і за пару кліків синхронізується з будь-яким смартфоном, відкриваючи широкий спектр можливостей для власника.
  2. LG OLED55B8PLA. 55-дюймова модель з вбудованим інтелектуальним процесором, стильним дизайном та підтримкою Cinema HDR. ІІ-процесор Alpha7 виводить якість обробки зображень на новий рівень, динамічно змінюючи параметри відеоряду з метою поліпшення ефекту занурення. Шумозаглушення картинки, усунення зернистості і цифрового шуму - все це більше не вимагає від людини жодних зусиль. Просто насолоджуйтеся улюбленими фільмами і серіалами, поки інтелектуальний процесор працює заради вашого комфорту.
  3. LG 32LJ500V. На відміну від попередніх, цей телевізор був представлений 2017-го року і не є чимось новим. Його унікальна особливість в тому, що він залишається одним з кращих бюджетних варіантів з приголомшливими технічними характеристиками. Підтримка ефірного і цифрового телебачення DVB-T2, реалістичне звучання, компактність - все це робить цю модель актуальною 2020-го року. Дозвіл Full HD при діагоналі 32 дюйми вибрано максимально правильно, бо зображення за деталізацією не поступається 4К UHD у 55-дюймових дисплеїв.

РК-панелі LG заслужено називають телевізорами майбутнього завдяки інтеграції інтелектуального процесора. Що він собою являє і які функції виконує, ми розповімо далі на прикладі Alpha9 - останній його версії.

Основні можливості Alpha 9

телевізор Alpha 9

  • чотириступінчасте придушення шуму, що дозволяє прибрати настирливу зернистість і дратівливі смуги у старих кінострічках;
  • підвищення різкості на основі частоти;
  • поліпшення глибини різкості для додання зображенню більшої реалістичності;
  • технологія True Color Accuracy Pro, яка робить кольори на екрані натуральними і живими;
  • додавання пропущених кадрів до відеоряду.

Часто буває ситуація, коли на новому 100-герцовому телевізорі людина хоче подивитися старий фільм, який був знятий в ті сиві часи, коли максимальна частота кадрів сягала 30-60 FPS. Як наслідок, ви не зможете сповна насолодитися перевагами сучасних ЖК-панелей. Насправді, ще як зможете, якщо ви щасливий власник одного з сучасних телевізорів LG. ІІ-процесор Alpha9 додає нові кадри на підставі наявних, щоб згладити відеоряд і заповнити відсутні фрагменти. Результат вас приємно здивує, навіть при перегляді фільмів 90-х років минулого століття.