Як вибрати мультиварку-скороварку і де її купити

Як вибрати мультиварку-скороварку і де її купити

Серед незамінних помічників на кухні особливе місце займає функціональна побутова техніка – мультиварка-скороварка. Вона є практичним винаходом, який дозволяє істотно економити час, що витрачається на приготування смачної і здорової їжі. У власників розумної помічниці завжди на столі буде присутній свіжий суп, ароматний плов, каша, пюре з овочів, ніжне тушковане м'ясо. В мультиварці-скороварці передбачені функції, що дозволяють з легкістю приготувати ці та багато інших страви. Працює подібна побутова техніка завдяки герметичній камері. У ній закипає рідина і з'являється пар, що створює надлишковий тиск в закритому просторі. Головна особливість мультиварки-скороварки полягає в швидкості приготування. На відміну від звичайної мультиварки отримати смачні страви вдасться набагато швидше (у середньому час на приготування скорочується на 40%). Їжа виходить не тільки смачною, але й корисною. У камері міститься мінімальна кількість кисню, що дозволяє запобігти окисленню продуктів і зберегти в них всі корисні речовини.

Як вибрати мультиварку-скороварку

Перш ніж придбати вподобану модель, необхідно визначитися з її можливостями. Це необхідно для того, щоб не переплачувати за зайві функції, які в подальшому не будуть використовуватися. Сучасні мультиварки-скороварки мають безліч програм (розігрів, випічка та інші.). До популярних функцій відноситься відкладений старт, підтримка тепла на необхідному рівні, «мультиповар». У багатьох моделях існують спеціальні режими, призначені для приготування риби, м'яса, рису, овочів або каш.

Важливим параметром вибору приладу є його об'єм Для сім'ї з двох чоловік (або одного) досить мультиварки-скороварки на 2,5 л. Щоб приготувати обід для чотирьох чоловік, об'єм чаші повинен становити не менше 3,5 л. Для великої родини краще купувати найбільш містку модель – на 5–6 л.

Де купити надійну помічницю

Великий вибір мультиварок-скороварок представлений в інтернет-магазині «АЛЛО». До кожної моделі додається докладний опис. На сайті публікуються відгуки від покупців, які вже придбали ту чи іншу модель, спробували її в дії і оцінили якість приладу на практиці.

Доставка замовлень здійснюється по всій території України. Мережа «АЛЛО» має стаціонарні магазини в різних містах країни, звідки мультиварку-скороварку можна забрати без необхідності оплачувати послугу її транспортування.