Оновлюємо кухонну техніку на Чорну п'ятницю: що треба купити

Приготуйтеся до дня, коли на вашій кухні з’явиться нова техніка — Чорна п’ятниця з 21-28 листопада стане грандіозною подією. Щорічний розпродаж відкриває двері всім охочим зробити вигідні придбання техніки зі знижками. Від мініатюрної кавомолки до холодильника, від ручного блендера до професійного кухонного комбайна — складайте список бажань заздалегідь, щоб бути у перших лавах щасливих власників нової техніки.

Нові горизонти для приготування їжі

Категорія «Мала побутова техніка» представлена популярними товарами частого користування. Блендери та міксери є лідерами в ній, але в день розпродажів можна розширити список мрій та бажань. Наприклад, придивіться до гриля-барбекю. Він стане вашим вірним помічником в приготуванні смачних вечерь. Риба та м’ясо, овочі чи куряче філе на грилі — новий горизонт домашньої їжі. Ви навіть вафлі та сендвічі зможете готувати на швидкий перекус. При виборі зверніть увагу на:

  • кількість програм для приготування страв;
  • кількість температурних режимів;
  • розмір техніки.

Нові масштаби зберігання продуктів

В категорії «Велика техніка» традиційно викликають інтерес холодильники, але заміна на більший за розміром не розв’яже проблему зберігання запасів. Зробіть хід конем — придбайте морозильну камеру. У вас з’явиться можливість робити запаси продуктів на тривалий термін. Скільки разів ви стикались з питанням, що недостатньо місця в морозилці для розташування купленого м’яса чи для замороження більшої кількості улюблених ягід чи фруктів на зиму? Обираючи камеру, треба оцінити її об’єм, безшумність роботи, клас енергоспоживання.

Вам він потрібен — вакууматор

Це придбання стане вдалим вибором для людей, які хочуть продовжити термін зберігання продуктів та удосконалити цей процес. Порівняйте терміни зберігання, наприклад, овочів у звичайному пакуванні та вакуумному. Різниця кардинальна. У звичайному пакуванні овочі у холодильнику можуть зберігатись до 5–7 днів, а у вакуумній – вдвічі довше. Термін зберігання фруктів з 3–5 днів збільшується до 20. От ще декілька причин придбати вакууматор:

  • зручний спосіб робити порційні заготівлі;
  • швидкий спосіб маринування м’яса чи інших продуктів;
  • відмінний варіант упакування перекусів до школи чи на роботу.

Пропозиція для кавоманів

Від таких пропозицій не можна відмовлятись. Приготування ароматної кави — приємний ритуал, до якого поціновувачі цього напою підходять з особливою увагою та душевністю. Кавомолка та турка — класичний варіант приготування. Якщо є можливість вдосконалити це із гарною знижкою, отже, прийшов час стати власником кавоварки. Вона зможе не просто зварити вам каву, але і:

  • змолоти зерна з вибором ступеня помелу;
  • приготувати лате, капучино, американо. еспресо;
  • зробити ідеальну молочну піну.

Якість води — запорука здоров’я

Вода — це життя, тому вона повинна бути чистою. Система очищення — найкраще, що ви можете собі подарувати та встановити на кухні. Ви будете пити чай, каву та готувати їжу на основі чистої води без домішок тяжких металів, солей та інших хімічних сполук. Фільтр для проточної води та система зворотного осмосу — виберіть оптимальний для вас варіант.

Відповідно до статистики, в середньому людина проводить на кухні 18 років свого життя. Оновлення кухонної техніки не тільки скоротить час на виконання рутинних завдань, але і допоможе зробити їх результат простішим та якіснішим, а сайт Comfy.ua допоможе реалізувати все задумане.