Розумна валіза Xiaomi може слідувати за власником

Розумна валіза Xiaomi

Зараз підібрати собі валізу для подорожей не складає жодних проблем. Існують надійні інтернет магазини, як, наприклад 

https://bagboom.com.ua, де завжди можна знайти собі валізу будь-якого розміру, кольору та з найрізноманітнішим функціоналом. Але, сподіваємось, що невдовзі настане ера геть нових, розумних валіз, які взагалі не треба буде тягти за собою. 

Дроід R2-D2 завжди слідував за своїм господарем, не відстаючи від нього ані на крок, і ця ідея дуже сподобалася компанії Xiaomi. Вона поки що не виробляє розумних роботів, але їй цілком під силу створити валізу для подорожей, яка теж буде самостійно котитися поруч зі своїм власником.

CES 2018: розумна валіза Xiaomi

Нова валіза Xiaomi отримала назву 90Fun Puppy1, і це чудо китайської інженерної думки пролетіло півсвіту, щоб постати перед публікою на шоу CES 2018 у США. Для пересування 90Fun Puppy1 використовує ті ж принципи, що і гіроскутер, але тут технології доповнені модулем точного геопозиціонування, в тому числі і всередині приміщень. Завдяки цьому нове творіння Xiaomi безпомилково визначає власника серед інших людей і не піде за ним. Більш того, валіза здатна вирахувати господаря навіть у натовпі людей.

Власник 90Fun Puppy1 за допомогою смартфона може наказати валізі котитися за ним або залишатися на місці, і маючи бажання 90Fun Puppy1 можна перетворити з розумного аксесуару на звичайний: досить просто витягти з нього знімну літій-іонну батарею і розкрити телескопічну ручку. Xiaomi 90Fun Puppy1 вже можна придбати в Україні за ціною приблизно 1100$.

Крім інших переваг, розумна валіза має вбудований дактилоскопічний сканер та надійний карбоновий корпус, що дозволить господарю не хвилюватися про дрібні крадіжки в аеропортах.

Радіус дії не перевищує 20 метрів. Валіза рухається зі швидкістю 5 км/год, однак в турбо-режимі показник збільшується до 18 км/год.

Заввишки вона близько 50 см і об'ємом 30 літрів змінює кут нахилу (максимум до 30 градусів) залежно швидкості руху і приймає вертикальне положення під час зупинки.

Передбачено три команди (залишається на місці, їде поруч з господарем або намагається розшукати його на території), які даються за допомогою спеціального пульта управління, або додатку на смартфоні. Він повинен знаходитися у користувача, щоб валіза могла точно виконувати команди. За допомогою цього контролера можна вручну керувати рухом гаджета.

Розумний гаджет може об'їжджати перешкоди (наприклад, людей в аеропорту) і долати невеликі нерівності. Однак розробники попереджають, що ідеальної керованості очікувати від електронного пристосування для транспортування речей не варто.