Знайомимось з пневмостеплером

Що таке пневмостеплер

Пневмостеплер являє собою інструмент, який працює на енергії стисненого повітря. Він має певний заряд, зібраний з конкретної кількості елементів кріплення, які називають пострілами. Вони розташовуються в обоймі всередині агрегату. Такий степлер можна назвати практичним і дуже зручним пристроєм для забивання скоб.

Пневмостеплер працює на нагнітання повітрі. Таким чином значно зменшується зусилля робітника, який він витрачає на певну операцію. Завдяки пневмостеплеру, з'єднання виходять більш акуратними та надійними. Статистика останніх років показує, що цей інструмент дуже активно використовується в роботі замість механічних пристроїв різного роду та молотків, а придбати можна пневмостеплери в Трудовику.

Застосування пневмостеплерів

Пневмостеплер можна використовувати для різноманітних будівельних робіт, таких як збирання меблів, декоративне оздоблення, укладання паркету та багато інших. Він часто є незамінним інструментом для монтажників. 

Зручність та простота використання пневматичних степлерів неоціненні. У продажу можна знайти найрізноманітніші моделі цього пристрою з удосконаленою конструкцією, що дозволяє знизити навантаження на руки. Велика перевага степлера - низький рівень шуму при робочих маніпуляціях.

Широкий вибір моделей спрощує завдання з підбору та купівлі будь-якого інструменту. Вартість такого пристрою залежить від виробника та якості. Ще один важливий критерій доброго степлера - кількість зарядів. Чим більше пострілів здатний зробити пневматичний степлер, тим краще.

Вартість приладу обумовлена  не тільки якістю, але й затребуваністю на ринку. У всіх випадках ціна на степлер досить демократична, оскільки він використовується як пневмопистолет в особистому господарстві будь-якого майстра. Степлер купують власники будинків, дач та квартир. Він завжди допомагає вирішити проблеми зі швидким ремонтом.

Основні технічні характеристики пневмостеплера

Всі пневматичні степлери можна охарактеризувати за головним технічним параметром - силою удару. Чим більша сила, тим більш товсті елементи кріплення він здатний забивати. Також дуже важливим показником є  вага агрегату, бо від неї залежить довготривалість роботи з інструментом. Велика вага степлера стомлює оператора швидше. У той же час, з таким інструментом можна виконати безліч різноманітних операцій.

У технічній документації до пневмостеплера записуються інші найважливіші параметри, які стосуються тиску та витрати повітря. Такі дані потрібно враховувати обов'язково, оскільки степлер має відповідати живильній пневматичній системі, до якої його підключають.

Важливим фактором при виборі відповідного степлера вважаються переваги й недоліки конкретних моделей.

Переваги пневматичного степлера:

  • Висока надійність та тривалий термін експлуатації
  • Великий потенціал потужності, який недоступний електричним аналогам.
  • Можливість швидкого та якісного ремонту в разі поломки
  • Крім того, у пневматичного степлера є недолік, - неможливість роботи без стисненого повітря.

Види пневмостеплерів

 Види пневмостеплерів

Сфера застосування пневмостеплерів досить широка. Їх використовують для будівництва, утеплення стін та дахів, виробництва вікон та дверей, упаковки виробів.

Існують три види степлерів:

  • Пакувальні - використовуються для зшивання поліетилену та пакувальних коробок з картону. Для них використовуються анодовані або обміднені скоби.
  • Оббивні - застосовуються для виготовлення меблів, кріплення тканин та ДВП, а також дрібних декоративних елементів і деталей. Скоби для таких степлеров виготовляються з оцинкованого дроту різного перерізу. 
  • Каркасні - такі пневмостеплери застосовуються для виготовлення ящиків, піддонів, для зшивання дощок та будівельних матеріалів за допомогою скоб. Скоби для каркасних степлерів виготовляють з оцинкованого або анодованого дроту. Вони варіюються за довжиною ніжки та шириною

Скоби для пневматичного степлера можуть мати найрізноманітне призначення, як і форму. Щоб краще зрозуміти, які саме скоби підходять для виконання певних видів робіт, можна проконсультуватися з оператором та вивчити інструкцію до конкретної моделі.