Збірка скорботних картинок для чоловіка та жінки

 

Після втрати близької людини буває важко зрозуміти, як далі жити. Життя може здатися горою, на яку занадто складно піднятися. Пропонуємо вашій увазі декілька кроків, які можуть допомогти вам полегшити цю подорож.
Продовження після збірки картинок.

Картинки скорботи і трауру для чоловіка та жінки

Гіф картинка скорботи українською мовою

Картинки Вічна пам'ять

Картинки скорботи українською мовою

Картинка скорботи для жінки

Картинка скорботи зі свічками

Картинка скорботи для чоловіка

Скорботна картинка Вічна пам'ять

Скорботна картинка

Скорботна картинка українською мовою

Траурна картинка

gif скорботна картинка

Як пережити траур та скорботу

Після втрати близької людини буває важко зрозуміти, як далі жити. Життя може здатися горою, на яку занадто складно піднятися. Пропонуємо вашій увазі декілька кроків, які можуть допомогти вам полегшити цю подорож:

  • Дозвольте собі скорбіти. Це найважливіший крок. Цінуйте, приймайте і дозволяйте своє горе як природну відповідь на ваші втрати. Дайте собі відчути свій біль. Пригнічене горе не зникає. Скорбота - це поєднання багатьох незручних почуттів. Ви можете відчувати сум, злість або бути сповненими каяття, жалю чи туги. Всі ці почуття природні.
  • Висловіть своє горе. Випорожніть свої почуття. Плачте, коли потрібно плакати. Гнівайтесь, коли відчуваєте злість. Не пригнічуйте себе і не прикидайтесь стоїком. Чим більше ви висловлюєте свій біль, тим більше ви звільняєтесь від нього.
  • Будьте терплячими до себе. Горе і скорбота - це процеси, які вимагають часу. Рух вперед не обов'язково швидкий і легкий, але можливий. Вірте, що зможете впоратися зі своєю втратою. Прийде день, коли ви зможете згадати кохану людину без болю.
  • Будьте зайняті. Ви не можете зупинятися на своєму горі чи втраті щоразу, коли прокидаєтесь. Під час першого припливу суму ви можете відчути, що не в змозі контролювати масштаби своїх страждань. Але ви можете з друзями або самостійно скласти план, який продовжить життєвий шлях.
  • Вести журнал. Це потужний метод вираження болю, а також засіб для приватного, інтимного проведення часу із собою. Деякі почуття можуть бути занадто важкими, щоб вимовити їх вголос, як гнів чи жаль. Написання журналу може служити як звільненням, так і значущим вираженням себе.
  • Щоденні вправи. Рухайтеся! Ходьба, танці, плавання або будь-яка інша діяльність, яка вам приємна, може допомогти вам почувати себе краще. Завдяки фізичним вправам ви зміцнюєте свої фізичні сили, знімаєте напругу і оживляєте себе. Вправи допомогають виділяти ендорфіни, які піднімуть настрій.
  • Будьте готові змінити речі. Природно хотіти зберегти речі такими, якими вони були, коли ваша близька людина була поруч. Однак це не тримає людину в живих. Хоча втрата ніколи не буває простою, нам потрібно пам’ятати, що ми можемо продовжувати своє життя. Потрібно дбати про себе та свої потреби.

Дивіться також:

Вічна пам'ять: картинки українською мовою

Офіційні тексти співчуття з приводу смерті людини