Збірка скорботних картинок Вічна пам'ять

 

Коли ваша близька людина помирає, ваш світ змінюється. Ви перебуваєте в траурі - відчуваєте горе і смуток від втрати. Ви можете відчувати оніміння, шок і страх. Ви можете почуватись винними за те, що ви все ще живі. У якийсь момент ви можете навіть злитися на близьку людину за те, що вона залишила вас. Сподіваємось наша збірка картинок Вічна пам'ять допоможе вам виразити свій смуток і скорботу.

Картинка Вічна пам'ять

Картинки Вічна пам'ять

Картинки Вічна пам'ять українською мовою

Зображення Вічна пам'ять

Картинка Вічна пам'ять зі свічками

gif картинка Вічна пам'ять

Траурна картинка Вічна пам'ять

Анімаційна картинка Вічна пам'ять

Скорботна картинка Вічна пам'ять

Світла пам'ять

Картинки Світла пам'ять

Як пережити втрату близької людини?

Втратити когось із близьких надзвичайно важко. Горе - це несподіваний каскад заповітних спогадів, переплетених з почуттями неповних, невиражених емоцій. У "Про смерть і вмирання" автор Елізабет Кублер-Росс описала п'ять стадій горя: заперечення, гнів, торг, депресію та прийняття.

Заперечення - це перший етап, який вразить вас, коли хтось, кого ви любите, помре. Це відкриває двері до майбутнього.

Кюблер-Росс і Девід Кесслер у новому виданні книги "Про горе і вмирання" пояснюють, що заперечення стає на перше місце, щоб допомогти вам пережити втрату. На цьому етапі "світ стає безглуздим і приголомшливим. Життя не має сенсу. Ми перебуваємо в стані шоку і заперечення... Ми оніміли". Дійсно, ми просто хочемо втекти.

Заперечення потрібно зустріти з розумінням, бо це починає процес скорботи та зцілення.

"Зробіть все можливе, щоб залишатись самосвідомими перед емоціями, які будуть сплескувати", - говорить Вірджинія А. Сімпсон, фахівець з втрати життя та автор книги "Простір між ними". "Визнайте, що такі думки, як "я не можу з цим впоратися" або "я недостатньо сильний"- це лише історія, яку ви розповідаєте собі".

Горе може стати настільки глибоким, що життя стає паралізованим.

Важливим є вираження почуттів, негативних і позитивних. "Ви не можете уникнути цієї страшної ситуації", - говорить Джуді Розенберг, клінічний психолог із Лос-Анджелеса. "Разом зі смертю людини настає смерть дорогоцінних спогадів і відчуття невиражених емоцій... Вираження дозволяє зцілитись і рухатися далі".

Духовна радниця Одрі Хоуп казала, що годинами гуляла по колу в своєму кабінеті, після того, як отримала звістку про раптову смерть сестри. Потім вона вилила свою злість і горе, лежачи на столі і кричавши і так продовжувалось три години.

Примирення з горем починається з прийняття.

Несподівана втрата когось, кого ти любиш, вимагає справжньої мужності. Чиказький терапевт Девід Клоу вважає, що, хоча багато людей можуть ухилитися від несподіваного досвіду, вони виграють, залишаючись відкритими для нього і "схиляючись до почуттів".

"Замість того, щоб боротися з почуттями, це допомагає залишатися з ними і нехай почуття керують тим, як ви можете попрощатися", - сказав він. "Більшість людей переживають, що вони стануть надто переповненими емоціями, але ж завдяки ним ми оздоровлюємо процес скорботи".

У нашому суспільстві нам часто кажуть що треба "пережити це", що є майже найгіршою порадою з усіх можливих. Сядьте зі своїм горем, знайдіть у ньому сенс, оцінивши той факт, що у вас є близькі люди, про яких ви піклуєтесь.

Немає можливості уникнути смутку. Він настане, як би ви не намагалися чинити опір. Дозвольте йому розкритися. Горе вчить нас цінувати життя і тих, кого ми любимо. Замість того, щоб відштовхувати його вбік, обійміть його і навчіться по-справжньому бути вдячним за кожен день.

Дивіться також:

Картинки скорботи українською мовою

Офіційні тексти співчуття з приводу смерті людини