Фотошпалери на замовлення для квартири і офісу

Фотошпалери на замовлення для квартири і офісу

Високоякісні фотошпалери сьогодні знову входять в моду. Колаж, який клеїться на стіну набирає популярність завдяки своїй унікальності. Адже це просте рішення швидко оновити житлове або нежитловий простір, зробивши його більш цікавим, унікальним, свіжим для погляду.

Тим більше, що фотошпалери на замовлення в Україні сьогодні замовити в https://domfotooboev.com.ua/ - не проблема. Зробити це можна за унікальним індивідуальним проектом, розробленим самостійно або за допомогою професійного дизайнера.

Це означає, що замовник може прийти до фірми, або звернутися в неї за допомогою віртуальної мережі, надати свою картинку, яку хотілося б бачити на фотошпалерах. Зображено на них може бути все що завгодно:

  • квіти або пейзаж,
  • міський ландшафт або обличчя коханої людини,
  • футуристичні фантазії та багато іншого.

Головне, що такі фотошпалери можна підібрати під будь-який інтер'єр, на свій смак, такі що повністю підходять під навколишнє оточення, яке абсолютно не потрібно міняти глобально.

Як формується ціна на фотошпалери на замовлення?

Якщо схочеться заздалегідь знати вартість готового колажу, необхідно звернутися до менеджера, який розповість, як формується ціна на готові вироби. Але арифметика тут досить проста. Вартість готового виробу формується виходячи з наступного:

  • на якому матеріалі надрукований малюнок,
  • які фарби та якої якості використані,
  • як терміново потрібно виготовити замовлення і так далі.

Виходячи з таких нюансів буде формуватися остаточна ціна. Ще треба згадати про те, що чим меншим є розмір фотошпалер, тим вони дешевші. Величезне полотно, яке буде встеляти практично всю стіну або половину стіни буде коштувати, звичайно ж, дорого. Тому треба розуміти, який бюджет можна виділити на фотошпалери в Україні, щоб потім не посилатися на брак матеріальних засобів.

Переваги фотошпалер

Про переваги можна говорити нескінченно. Це прекрасні зовнішні характеристики, величезний вибір малюнків, які можна створювати за власним бажанням, індивідуальним проектом і навіть за власним фото з сімейного архіву. Сучасні якісні фотошпалери - це довгий термін служби, можливість щадної чистки картинки, доступна вартість, стійкість до вицвітання. Фотошпалери абсолютно не сприйнятливі до ультрафіолетових променів. Тому вони завжди виглядають чудово, не тьмяніють навіть з плином тривалого терміну використання.