Стильний та ефективний рекламний інструмент – ручка з гравіюванням

Ручка з гравіюванням

Реклама, фірмовий стиль, особистий бренд, імідж – все це взаємопов'язані терміни. Для їх правильної реалізації та досягнення високого рівня ефективності потрібні відповідні інструменти. Одним з цікавих та досить простих варіантів є ручка. Це звичний в повсякденні предмет, який має великий потенціал у питанні привернення суспільної уваги. Ви можете купити Parker в Oдесі в корпоративних цілях або в якості презентів для колег чи партнерів по бізнесу. Ручки завжди були і будуть користуватись попитом. Їх ніколи не буває багато, а коли вони мають вишукане оздоблення, то кращого придбання не може бути.

Реклама в наших руках

Тримаючи ручку, погляд постійно її супроводжує. Це означає, що поверхня корпусу є ідеальною площиною для нанесення реклами. Найбільш презентабельний варіант – друк логотипу компанії. Це допоможе підвищити впізнаваність бренду. Використовують різні способи нанесення інформації:

  • шовкографія;
  • тамподрук;
  • класичне чи лазерне гравіювання;
  • трансферний друк.

Презентабельність – основа іміджу

Кажуть, що людину зустрічають за одягом. Відповідну аналогію можна провести і в рекламній площині. Дизайн та ексклюзивність – ось два фактори, які дозволяють привернути увагу до отриманої в подарунок ручки. Для досягнення більшого ефекту наносять емблеми на торцеву частину ковпачка або на кліпи. Це виглядає презентабельно і вишукано. Отримання в презент фірмового аксесуару – це приємний момент для всіх без будь-яких виключень. Фактор презентабельності особливо має велике значення для вже впізнаваних брендів, компаній. Корпоративний імідж – результат грамотно проведеної маркетингової роботи.

Чому гравіювання користується попитом

На ручки «Паркер» з гравіюванням завжди є стабільний попит. Цей метод нанесення зображення перетворює простий аксесуар в престижний та цінний. Переважно для гравіювання обирають екземпляри з металевим корпусом темного кольору або з глянцевою поверхнею. Можливі і інші варианті, але ці виглядають більш розкішно та стильно. Гравіювання завжди асоціювалось з традиціями, цінностями за досягнення, вишуканістю, тому ручка з таким оформленням є бездоганним подарунком.

Прості, але стильні речі запам'ятовуються найкраще. В цьому і проявляється сила творіння іміджу та просування бренду до високого рівня впізнаваності. Обирайте для цієї місії якісні та презентабельні ручки. Це довгострокова реклама з високим коефіцієнтом корисної дії.