Цікаві та кумедні факти про воду

Тут, на krainau, ми весь час перебуваємо у воді. Ми ставимося дуже серйозно до цієї життєво важливої рідини. Зважаючи на це, ми представляємо до вашої уваги різноманітні цікаві, дивні та кумедні факти про воду. Насолоджуйтесь - з прохолодною склянкою нашого улюбленого напою. І не забудьте замовити воду в Києві з доставкою, що не тільки є розумним ходом в умовах карантину, а ще й чудовим вибором на користь якості!

Цікаві та кумедні факти про воду

10 фактів про воду

  • 1. Вода складає приблизно 70% від маси тіла людини, але НЕ ПРИПИНЯЙТЕ пити воду, щоб схуднути!
  • 2. Приблизно 80% вашої мозкової тканини складається з води (приблизно такий же відсоток води міститься в живому дереві - можливо, саме тому люди бють себе по голові і кажуть що «стукають по дереву»?).
  • 3. Середня кількість води, яка вам потрібна на день, становить близько 3 літрів (13 склянок) для чоловіків і 2,2 літра (9 склянок) для жінок.
  • 4. На той момент, коли ви відчуваєте спрагу, ваше тіло втратило більше 1 відсотка від загальної кількості води у вашому організмі - тому не давайте собі відчувати спрагу. Зробіть перерву прямо зараз і випийте склянку води. Ми будемо чекати на вас, щоб повернутися до Факту 5.
  • 5.Повернулися? Давайте продовжимо. Питна вода може допомогти схуднути, покращивши метаболізм, що допомагає швидше спалювати калорії.
  • 6. Пересічна людина могла б жити без їжі майже місяць, але ми могли прожити лише тиждень без води - ось наскільки важлива вода для життя людини. Деякі з нас не можуть прожити навіть день без кави, але це вже інша історія.
  • 7. Хороша гідратація допомагає запобігти артриту. Зі збільшенням кількості води в організмі, зменшується тертя у ваших суглобах, таким чином, зменшується ризик розвитку артриту.
  • 8. Щоденне вживання достатньої кількості води може допомогти зменшити ризик захворювань серця та виникнення раку. Вода допомагає виводити токсини з вашого тіла, і чим менше токсинів, які контактують з товстою кишкою, сечовим міхуром та іншими органами, тим менше шансів на розвиток критичних недуг. Доречі вранці організм більше потребує промивання токсинів, ніж в інші години доби.
  • 9. Посміхніться. Хороша гідратація може допоможе зменшити руйнування зубів і розвиток карієсу. Вода допомагає виробляти слюну, яка підтримує чистоту рота та зубів.
  • 10. На Землі зараз така ж кількість води, як і при формуванні планети. Вірите чи ні, вода, яку ви п'єте, може містити ті ж молекули, які пили динозаври. Не думайте надто багато з цього приводу.