Чого очікувати від поїздки до Ісландії

Подорож до Ісландії

Тепло або холодно, не має значення, ви завжди можете знайти дивовижний тур до Ісландії. Ця країна зустріне холодними снігами, але привітною атмосферою. Подивіться на дивовижні пейзажі долини гейзерів, викупайтеся в Блакитній лагуні і прогуляйтеся льодовиком. Поїздка подарує незабутні враження, тому швидше за плануйте відпочинок і біжіть за путівкою.

Як спланувати тур в Ісландію?

Щоб поїздка надовго залишилася в пам'яті, потрібно її докладно продумати. Є кілька правил, якими варто керуватися, плануючи подорож:

  • орієнтуйтеся по сезону;
  • зверніться до туроператора;
  • прорахуйте бюджет відпочинку.

Орієнтуйтеся по сезону

У світі ельфів, гейзерів і криги є на що подивитися і взимку, і влітку. Ісландія по-справжньому прекрасна в холодну пору року, коли можна прогулятися крижаною печерою, помилуватися північним сяйвом або викупатися в геотермальному басейні, оточеному снігом. У теплу пору вирушайте в подорож на джипах, дивіться на лавові поля і плануйте відпочинок на березі з видом на чудовий ісландський фьорд.

Зверніться до туроператору. Якщо самостійно підібрати ідеальну подорож вам складно, зверніться до туристичної компанії. Професіонал розповість, коли туризм в цих краях на піку популярності, і спланує відпочинок замість вас. Туроператор запропонує як вже готовий груповий тур в Ісландію, так і індивідуальну путівку.

Прорахуйте бюджет відпочинку

Запропонована путівка не завжди включає міжнародний переліт і харчування. Долетіти до Ісландії можна прямим рейсом Київ - Рейк'явік - Київ. Взимку подорож, а точніше переліт, обійдеться приблизно у 380 €, влітку - близько 420 €. Ціна на харчування залежить від індивідуальних потреб людини. В середньому на їжу йде від 30 до 80 € в день.

Тур до Ісландії

Що робити в Ісландії?

Тур до Ісландії неможливий без кількох must do. Перечитайте наш перелік, щоб дізнатися, які туристичні маршрути потрібно досліджувати обов'язково.

  • Чорний пляж Рейнісфьяра. Відпочинок на незвичайному піску вугільного кольору перенесе до іншої реальності. Доповнюють фантастичний краєвид гострі скелі «Пальці Троля», чиє коріння йде у воду.
  • Блакитна лагуна. Одна з найбільш відвідуваних визначних пам'яток - геотермальний курорт, заповнений морською водою. Він, як вважають, має природні цілющі властивості.
  • Північне сяйво. Тур в Ісландії не буде досконалим без спроби зловити невловиме північне сяйво. Кращий час для туризму, щоб побачити чудове світлове шоу, це період з вересня по квітень.
  • Водоспад Деттіфосс. Подорож до найпотужнішого водоспаду в Європі залишить незабутні спогади.
  • Фотосафарі на китів. Спостереження за морськими гігантами - обов'язковий пункт туру до Ісландії. Китів можна побачити в різних місцях, навіть у Рейк'явіку. У країні є пара компаній, які організовують такі туристичні поїздки.
  • "Золоте кільце". Подорож по одному з найпопулярніших маршрутів Ісландії - це можливість побачити безліч красивих пам'яток 300-кілометрового шляху за короткий час.