Оформити візу в Польщу швидко

Самостійно відкрити шенгенську візу дуже складно. Щоб отримати потрібний результат і заощадити близько 100 євро необхідно знати правила і дотримуватися алгоритму. Це дозволить вам отримати візу до Польщі з мінімальними витратами грошей і часу. Польща належить до країн, які є популярними серед інших європейських напрямків для українців. З 2015 року була введена процедура дактилоскопії і обов'язково треба з'явитися особисто для проходження такої перевірки. 

Віза до Польщі недорого

Додатково віза у Польщу оформляється на підставі запрошення від компанії з території держави. Але туристичні та робочі візи мають різні категорії. 

Правила перебування в європейських країнах 

Там можна перебувати до 90 днів протягом 6 місяців. Якщо такий строк не був використаний, то він може бути перенесений на наступне півріччя. Кількість днів перебування строго відстежується при перетині кордону працівниками митного контролю. Для дітей візи в Польщу відкриваються на тих же умовах, що і для дорослих, але коштують менше. 

Якщо в паспорті є діюча шенгенська віза в інші країни Європи, то відкривати візу в Польщу окремо не потрібно, бо така відмітка дозволяє перебувати в 26 країнах, які входять до шенгенської зони. Так як польський уряд прихильно ставиться до громадян України, тому процедура оформлення досить проста. 

Де оформити візу в Польщу 

Щоб заощадити час і кошти ви можете звернутися до спеціалізованих сервісів, які надають послуги з оформлення шенгенських віз в європейські країни. Там працюють фахівці, що дозволить прискорити проведення процедури. Попередньо потрібно сплатити сервісний збір за послуги такого центру, надаючи свої особисті дані та контакти. 

Після оплати буде видана квитанція, яка містить індивідуальний номер. Реєстрація проводиться протягом 24 годин в організації, але попередньо треба записатися на прийом. Середній термін оформлення займає близько 10 робочих днів з моменту подачі документів. Передбачається можливість оформити шенгенську візу на одну або кілька поїздок. Вони теж відрізняються вартістю і часом оформлення, який займає до 20 робочих днів. 

В кожному окремому випадку віза видається у відповідності з усіма вимогами і правилами, тому проблем проходження митниці з ними не виникне. Звертайтеся в такі сервісні центри, щоб швидко отримати можливість виїзду в інші країни! В такому разі вам будуть надані всі можливості перетину кордону швидко і зручно!