Кукурудза за 10 хвилин в мікрохвильовці

 

Дуже часто можна зустріти рецепти, де пропонують приготувати кукурудзу за 5 хвилин в мікрохвильовій печі. Якщо чесно не дуже вірилося цим рецептам. Кукурудза, зазвичай, вариться 2-3 години в воді, а потім її можна просто змастити вершковим маслом або запікати недовго у фользі з часником і майонезом або сиром в духовці. Все дуже соковито і смачно виходить. Сьогодні проведемо експеримент. Чи можна приготувати кукурудзу за 5 хвилин в мікрохвильовці.

За назвою цього рецепту вже зрозуміло, що 5 хвилин не вистачило. А ось 10 хвилин виявилося достатнім, щоб кукурудза стала м'якою, але зберегла соковитість зерен. Існують рецепти, де очищені качани відправляють до рукавів для запікання. У нашому випадку качани не очищали від лістків, просто, з одного боку, трохи відрізали, щоб потім було легко очистити. Пропонуємо спрощений варіант швидкого приготування кукурудзи в мікрохвильовці. Для смаку після приготування доповнюємо її вершковим маслом, а для подачі використовуємо яскраву солодку паприку.

Як виявилося це найпростіший і швидкий спосіб приготування смачної кукурудзи в мікрохвильовій печі. 10 хвилин і ароматна кукурудза готова! Не потрібні і рукави для запікання. Просто закладаємо до мікрохвильовку неочищені качани, 10 хвилин і соковита кукурудза готова. Швидко в приготуванні, соковито і дуже-дуже смачно!

Як приготувати кукурудзу в мікрохвильовці

Складові:

  • 2 шт. кукурудзи (неочищені качани)
  • 2 ч.л. вершкове масло (за бажанням)
  • за смаком сіль
  • для подачі паприка (солодка мелена)

Об'єм: 2 порції

Час підготовки: 1 хвилина

Час приготування: 10 хвилин

Як приготувати кукурудзу в мікрохвильовці за 10 хвилин

1. Для приготування беремо стиглі качани кукурудзи середнього розміру. Промивати їх не потрібно, можна просто протерти вологою серветкою.

Як приготувати кукурудзу в мікрохвильовці

2. В нижній частині початку відрізаємо невеликі частини, щоб було видно зерна. Так готову кукурудзу буде дуже легко очистити.

Як приготувати кукурудзу в мікрохвильовці

3. Перекладаємо підготовлені качани на тарілку і відправляємо до мікрохвильової печі на повну потужність (у нашому випадку 750 Вт). Спочатку ми готували їх 5 хвилин. Потім спробували кілька зерен, і вони були не готові. Тому додали ще 5 хвилин.

Як приготувати кукурудзу в мікрохвильовці

4. Через 10 хвилин кукурудзу виймаємо з печі. Пахне приголомшливо.

Як приготувати кукурудзу в мікрохвильовці

5. Рукою беремо за кінчик качана, тягнемо обгортку, трохи підкручуючи. Початок стає повністю чистим. За часом це займає кілька секунд.

Як приготувати кукурудзу в мікрохвильовці

6. Для краси відрізаємо частину качанів з іншого боку. Гарячу очищену кукурудзу перекладаємо на тарілку, посипаємо з усіх боків сіллю і додаємо вершкове масло (воно буде одразу танути). Змащуємо маслом всю поверхню і страва готова.

Як приготувати кукурудзу в мікрохвильовці

7. Смачну кукурудзу для краси посипаємо солодкою паприкою і відразу подаємо до столу. Її можна використовувати в якості перекусу, гарніру або для приготування салатів. Смачного!

Як приготувати кукурудзу в мікрохвильовці

Рецепти смачних пісних страв

Пісні салати

Пісні другі страви

Пісні десерти

Пісні супи

Пісні каші