Анімаційні листівки з Днем Народження

Анімаційна листівка з Днем Народження

Отже, одного разу хтось почав відправляти візитки поштою — так народилася листівка, більш точне, первісне значення — відкритий лист або відкрита поштова картка. Точну дату цієї події зараз назвати важко, проте відома нам листівка з'явилася не так давно — близько 200 років тому. 

Зараз, у наші часи поштою вітальні листівки з Днем Народження мало хто відправляє. В нашу еру інтернету в моді стали віртуальні листівки, серед яких особливе місце займають анімаційні або анімовані листівки з Днем Народження. Ці вітальні картинки – дещо середнє між статичним зображенням та відео. В анімаційній листівці відбувається якась невеличка зміна зображення, яка робить картинку більш привабливою та красивою.

Анімаційна листівка з Днем Народження 2

 

Анімаційна листівка з Днем Народження 4

 

Анімаційна листівка з Днем Народження 5

 

 

Анімаційна листівка з Днем Народження 6

 

Анімована листівка з Днем Народження 7

 

Анімована листівка з Днем Народження 8

 

Анімована листівка з Днем Народження 9

 

Анімована листівка з Днем Народження 10

 

Анімована листівка з Днем Народження 11

 

Анімована листівка з Днем Народження 12

 

Анімована листівка з Днем Народження 15

 

Анімована листівка з Днем Народження 16

 

Читайте також:

Історія виникнення вітальних листівок

Якщо подивитися в історію, то попередницею сучасної анімаційної листівки була візитна картка з різними побажаннями, яку в Китаї відправляли тим, кого не зуміли побачити на свято. Існувала навіть певна система символів. Наприклад, зображення кажана означало побажання щастя, картинка з оленем сповіщала про службові нагороди, риба символізувала прибуток та достаток, а дракон традиційно приносив багатство.

Одна з перших офіційних згадок про вітальні листівки відноситься до 1777 року. "Паризький поштовий альманах" помістив повідомлення про те, що "поштою пересилаються як привітання та поздоровлення на різні випадки гравіровані картки часто з текстом, вони пересилаються відкритими для всіх".

Європейці приписують створення першого письмового вітання герцогу Орлеанському та пов'язують це послання зі святом святого Валентина. Примірник цієї листівки зберігає Британський музей в Лондоні, і датований він XV століттям.

У 1795 році була випущена перша серія різдвяних листівок, зроблена за малюнками маловідомого до тієї пори художника Добсона з популярною і зараз сценою — сім'я навколо ялинки. Через п'ять років їх вже продавали разом з поштовим папером та естампами.

Звичай обмінюватися до Нового року вітальними листівками виник в Англії. Першим відправив новорічне привітання поштою англієць Генрі Коул, вітаючи своїх друзів з наступаючим 1843 роком. На ній була зображена щаслива сім'я, яка сидить за святково накритим столом, а картинку доповнював підпис: «Веселого Різдва та щасливого Нового року!» Саме вона відкрила шлях до типографського виробництва листівок.

Листівка швидко набуває популярності і вже у другій половині XIX століття друкується у багатьох європейських країнах, а їх кількість вже обчислюється мільйонами.

На нашому сайті ви зможете обрати для привітання анімаційну листівку з Днем Народженням українською мовою та надіслати її своїм друзям або близьким.