День українського козацтва: картинки, листівки, привітання

14 жовтня в Україні святкують відразу 3 свята: День захисників і захисниць України, Покрова Пресвятої Богородиці і День українського козацтва

1999-го року указом Президента України було започатковано свято День українського козацтва. 

Дуже важко переоцінити значення такого явища, як українське козацтво у формуванні держави Україна і української ідентичності. Саме козаки стали тією силою, яка дозволила об'єднатися українцям, врешті-решт стати незалежними і створити дежаву!

День козацтва

Картинки з днем козацтва

Листівки з днем козацтва

 

Привітання до дня козацтва

 

Вітання з Днем українського козацтва

 

Поздоровлення з днем козацтва

 

Картинки 14 жовтня - з Днем козацтва

 

Листівки зі святом козацтва

 

Вітаю з Днем козацтва України

 

Листівки до свята козацтва

 

Вітаю з днем козацтва і днем захисника України

Історія українського казацтва

Свій початок історія козацатва починає з XIV століття, коли вільні люди створили об'єднання, які дозволяло захищати тероторію Батьківщини, власну свободи і вольності.

Особливістю Запорізької Січі був надзвичайний рівень демократії і свобод, що для тих часів було чимось неймовірним. В той час, коли в європейських країнах суспільство розшаровувалось, утворюючи нові верстви, козаки поширювали рівноправ'я, братерство і взаємодопомогу. 

Попри те, що такі привабливі поняття як Свобода і Рівність були визначними на Запорізькій Січі, її унікальність полягала в тому, що це не означало хаос і безлад. Козацькі вольності містили в собі розуміння того, що саме виконання покладених на них обов'язків приносить свободу. А рівність створювала такі стосунки, в яких не було місця ані панству, ані рабству.

Вам буде цікаво: