Привітання та картинки Михайлове чудо

19 вересня православні віруючі святкують дуже значимий день в церковному календарі, День Архангела Михайла. У народі його називають «Михайлове чудо». Цього дня Церква згадує чудо вчинене Архангелом Михаїлом, яке відбулося у 4 столітті. Михайлове чудо дуже важливий день в календарі і має суворий перелік заборон. Сьогодні також святкують день Ангела Михайла чоловіки які носять це ім'я.

Поздоровлення на Михайлове Чудо

Картинки на Михайлове Чудо

Картинки Михайлове Чудо

Привітання зі святом Михайлове Чудо

Картинки на день Михаїла

Привітання з днем Михаїла

Поздоровлення з днем Архангела Михаїла

Привітання на Михаїла

Листівки зі святом Михайлове Чудо

Архангел Михаїл

Архангел Михаїл - один з вищих ангелів, який бере важливу участь в долі Церкви. Ім'я Михайло - єврейське ім'я, перекладається «Ніхто як Бог». У священних писаннях розповідається історія про повстання Денниці. Він повстав проти Бога, вирішивши ствердити себе у відособленості і самостійності. Тоді на захист Бога постав Архангел Михаїл і сказав «Ніхто як Бог». Ці слова визначили все для нього і затвердило його стосунки з Богом, що дозволило зробити Михаїла хранителем райських ворот.

Архангел Михаїл в народних традиціях вважається захисником немічних і знедолених. Також він виступає суворим суддею, який, зустрічає душі померлих біля воріт раю і зважує погані і хороші вчинки які вершила людина все життя...

Історія свята Михайлове чудо

У Фрігії, поблизу міста Ієраполя, в місцевості, яка звалася Херотопа, був Храм, побудований в ім'я Архістратига Михаїла. Біля нього, било цілюще джерело. Храм побудував мешканець Леодакіі в подяку Архангелу Михаїлу за зцілення його німої донечки.

Михайло з'явився уві сні батькові який на той момент був язичником і сказав, що його дочка знову зможе заговорити, випивши води зі святого джерела. Так і сталося, після того як дівчина випила з джерела, до неї повернулася здатність говорити. Після цього чудесного зцілення вся сім'я хрестилася і прийняла православну віру, а батько своїми силами побудував Храм.

До Джерела за зціленням хвороб почали ходити не тільки християни, але й язичники. Багато з язичників після зцілення відрікалися від ідолів і приймали християнську віру. Служителем храму довгі роки був благочестива людина Архііп. Він читав молитви і просвічував людей, приводячи їх до християнства.

Переповнюючись злістю і заздрістю язичники вирішили знищити Архііпа. Вони з'єднали русло двох гірських річок в одну і направили течію в бік Храму. Святий Архііп почав молиться про порятунок Храму і всіх прихожан.

У відповідь на його молитви з'явився Архістратиг Михаїл, який ударом свого жезла розколов скелю навпіл і направив вируючі води в ущелину між скель. Побачивши таке чудо, язичники втекли. Саме цю подію назвали Михайлове чудо, всі християни святкують це свято дев'ятнадцятого вересня.

Читайте також: