День Батька: картинки та листівки з привітаннями

День батька в Україні на офційному рівні відзначається починаючи з 2019-го. 18 травня 2019 року Президент України підписав закон «Про день батька». Це свято відзначається кожного року в третю неділю червня!

Листівки з Днем батька

Картинки з Днем батька

Поздоровлення з батьковим Днем

Привітання з Днем тата

Привітання з Днем батька

Картинки з Днем батька

Привітання на День батька

Листівки з Днем Батька

Поздоровлення з Днем батька

Привітання з Днем Батька

Поздоровлення з Днем Батька

Привітання на День Батька

Листівки зі святом День Батька

Картинки привітання на День батька

Картинки з вітанням на День батька

Картинки День тата

Історія походження Дня Батька

Походить воно із США і відзначається за зразком Дня матері з 1910 року. 

На честь свого батька американка Сонора Луїза Додд ініціювала святкування Дня Батька. Її батько Вільям Смарт брав участь у Громадянській війні і був ветераном. Після смерті дружини він сам опікувався шістьма дітьми. Щоб подякувати йому за це, вона організувала рух на честь батьків у 1910 році. Того ж року цей день відзначався 19 червня.

День пошани швидко поширився Сполученими Штатами. Вже 1924-го року тодішній президент Кальвін Кулідж попросив населення відзначати цей день широко. Через два роки в Нью-Йорку було засновано "Національний комітет батьків", який хотів запровадити День батька як національне свято. Починаючи з 1942 р. члени щороку обирають «Національного батька року».

День батька у Світі

На півночі та сході Німеччини досі проводяться численні ігри для чоловіків. Але ідея Дня батька або Дня чоловіків також використовується в інших частинах Німеччини, щоб вживати алкоголь разом з іншими чоловіками.

В останні роки День батька також перетворився і на сімейний. Чоловіки беруть з собою в походи своїх дружин та на пригодницькі екскурсії. Як результат, відбувається повільне переосмислення дня чоловіків, в якому батьки насправді є центром уваги.

Як і в День матері, маленькі діти часто роблять подарунки до Дня батька або вивчають напам'ять вірші. Навіть старші діти іноді дарують батькові дрібниці, але в даний час День батька не такий популярний, як День матері.

В інших частинах світу люди також святкують День батька, навіть якщо дати та звичаї різняться. У країні походження, США, проводяться великі паради в третю неділю червня. Також проводяться великі сімейні свята, на яких присутні в основному члени сім'ї чоловічої статі. Основна увага приділяється стосункам батько-син. У США є подарунки для батьків, і більшість із них їдуть у подорожі.

Свято в католицькій Італії має найбільше значення з усього Світу. Італійці святкують і вшановують своїх батьків на святі «festa del papa» в День Святого Йосипа, 19 березня. День батька є таким же важливим, як День матері. Батьки отримують подарунки та подорожують.

Читайте також:

З Днем Батька: привітання, картинки та листівки

З днем народження батька: привітання та картинки

 Привітання з Днем матері