Вітання з Днем народження другу

Тачку велику, гарних дівчат,Привітання друга з Днем народження
Життя розвеселого, радісних свят,
Грошей побільше, кохання справжнього,
Вечірок веселих, статусу поважного,

Сексу з екстримом, квартиру в Марселі,
Обрати дружину із супермоделі,
І нехай, що замислив, в своїй голові,

Збудеться рівно години через дві!

Вітання з днем народження українською


З днем народження, друг!
Від душі привітаю!
Жити без бід і розлук
Я тобі побажаю!
Все, що потрібно - май,
Чого хочеш, - добийся!
Якщо страшно, - зумій,
Якщо гірко, - посмійся!
Знай, я поруч з тобою.

І мені не байдуже,

Слів не треба – до бою!
З днем народження друже!

Вітання з днем народження українською


Хочеш - вір,

Хочеш - не вір,

Та десь поруч бродить звір.

Не у лісі, не в діброві

В українській нашій мові.

Звати цього звіра ЛОСЬ

Здавна вже так повелось.

Хай з тобою буде ЛОСЬ,

Щоб і ї ЛОСЬ і спаЛОСЬ,

І за трьох щоби пиЛОСЬ,

Щоб хотіЛОСЬ й могЛОСЬ,

Щоб задумане вдаваЛОСЬ,

Щоби все завжди збуваЛОСЬ.

Вітання з днем народження українською


Вчинків і рішень безпомилкових,
Планів сміливих і справ прибуткових.
Хай друзі частіше сходяться,
А серце любити не втомиться!

Вітання з днем народження українською

 


В житті твоєму лиш пригоди,
Настав вже час для нагороди.
Наповни друже радістю життя,
І йди вперед до майбуття...
Хай буде ціль твоя чітка!
Пора про казочку забути,
Мети своєї досягнути...
Та не напружуйся вже сильно

Всміхайся, будь простий і вільний

Тоді в життя до тебе завітає!

Все те що лиш душа твоя бажає!

Вітання з днем народження українською


З днем народження друже вітаю,
 Щастя і здоров'я я Тобі бажаю,
 Хай сміється доля, як калина в лузі,
 Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.
 Нехай Тебе щастя, як дощ обливає,
 Нехай Тебе радість завжди зустрічає,
 Нехай Тебе любить той хто милий серцю,
 Нехай що задумав – все Тобі вдається.

Вітання з днем народження українською


Я друга з Днем народження вітаю,
Щасливої долі й здоров'я бажаю,
Кар'єрного росту і процвітання
І щоб збувались усі побажання!

Вітання з днем народження українською


Вчинків і рішень безпомилкових,
Планів сміливих і справ прибуткових.
Хай душу кохання заводить!

І друзі частіше приходять!

Вітання з днем народження українською


З Днем народження вітаю,
І від всього серця бажаю

Випити горілки від душі
Закусити шматком ковбаски,
І покуштувати жіночої ласки,
Грошей багато накосити,
Наяву, як у казці жити!

Вітання з днем народження українською


Бажаю оптимізму,

Любові й магнетизму,

Здоров'я і свят,

Грошей і дівчат

Рухомим будь, активним,

Підтягнутим, спортивним,

Удачи і щастя тобі я бажаю!

З Днем Народження, друже, вітаю!

Привітання друга з Днем народження українською мовою

Вітання друга з Днем народження українською мовоюДружба перевіряється роками. За роки спілкування у тебе з'являється певна думка про твого друга (подруги), яке складається з вчинків в різних життєвих випадків/ситуаціях, за яким ти бачиш, це справжня дружба, що ти готовий зробити для свого друга, а твій друг - для тебе.
Так, дружба - це щось для іншого, для одного, а не для себе. Напевно, слово «друг» і сталося тому, що ти ставишся до іншого як до себе. Бажаєш йому такого ж добра, як собі самому.
Завжди схожі на дружбу ті відносини в «дружніх» компаніях, де кожен прагне в чомусь першими, самостверджуватися, хто стильним одягом, хто модним сленгом, хто жартами, хто - силою, хто - нахабством? Такі люди тільки зовні дружні, але чи витримає така дружба перевірку вчинками? Може, їм просто зручно разом?
Тим, хто ще не в цій компанії, хочеться обов'язково потрапити в їхнє коло, так як всі вони такі дружні, і в такі модні клуби їх пускають, їм, напевно, не нудно живеться. І для цього ті, хто хоче влитися в компанію, намагаються їм у всьому наслідувати, щоб стати за свого...
По-перше, хочеться зазначити, що це привілей слабкої людини, що не має своєї точки зору. Він боїться, раптом на нього подивляться не так, якщо в нього буде свій зовнішній вигляд, не такий, як у інших. По-друге, хоч би й так, хай і неправильно зрозуміють, не варто, якщо це суперечить твоїм поглядам, йти на поводу у чужих думок - стадне почуття властиво коровам і вівцям, а ти людина! І треба мати свій мозок, а не під чужим замуровується, тільки для того, щоб тебе прийняли, як свого. Адже, якщо не беруть, такого, як ти є, значить не твоє і не твоя компанія. Давно ж сказано, що найбільші дурниці ми робимо заради думки людей, яких не дуже поважаємо.
Якщо ти не одягнений як вони, і не кажеш як вони, тебе просто не зрозуміють, або взагалі будуть якомога менше спілкуватися з тобою, а то й зовсім ігнорувати, тому що це не дружба, а дешеві понти! Йдучи у них на поводу, ти втрачаєш свою індивідуальність. Виходить, щоб з тобою дружили, ти повинен, бути як всі, і якщо твоя думка на цей рахунок інша, то йди-но ти ковбаскою по Малій Спаській.
Схоже було і зі мною. Вікторія стала мій подругою, коли я поступила вчитися в коледж. Навіть незважаючи на різницю у п'ять років ми легко знаходили спільну мову, потім виявилося, що і живемо ми не далеко один від одного. Разом їздили додому, разом гуляли по вечірній Москві, разом ходили по торговим центрам і т. д. і т. п.
У спілкуванні з нею мене приваблювали її образ життя, її манера тримати себе в суспільстві, в результаті я стала потихеньку ставати схожою на неї. Так як, коли я була самою собою, мене не особливо помічали на її тлі. Я бачила, як з нею хочуть спілкуватися, з яким захопленням на неї дивляться чоловіки. Я стала друга вона, навіть манеру говорити перейняла у неї, а колір волосся і взагалі зовнішній вигляд - само собою. Почала палити як вона, пити як вона, і улесливо брехати батькам теж як вона.
Клубне життя затягувала, стильні люди оточували нас, було весело, ми ділилися з Вікою самими таємними бажаннями, я залишалась у неї ночувати, і ми всю ніч відривалися - пили пиво і танцювали до ранку. Вона виручала мене, якщо у мене були труднощі з грошима, а я для неї була незамінна як авторитет, для підтвердження перед її «другом», що вона саме зі мною, а не десь, з кимось іншим, хоча нерідко було і таке.
Якось я стала помічати в її спілкуванні зі мною, що мене запрошують, коли нудно, т. к. у мене веселу вдачу, та я вмію підтримати розмову, що я все частіше потрібна для того, щоб служити прикриттям її гулянок на стороні, і прикрашати її самотність в дорогому порожньому будинку, коли «друг» її їхав у відрядження. Коли я стала відмовлятися прикривати її, як тон її голосу змінився на більш грубий. Коли у мене з'явився «друг», і я стала менше часу приділяти Віке, її і це почало дратувати... незабаром ми розлучилися з Вікторією. Як виявилося, просто їй було зручно зі мною. А я, дурна, вважала це справжньою дружбою.
Зараз стільки часу пройшло, я не знаю, що з нею; думаю, і їй не особливо цікаво, що зі мною. Але точно знаю: я їй не подзвоню - мені просто нема про що з нею розмовляти. Адже мені довелося перейняти погані і шкідливі звички від неї, і все для того, щоб мене помітили у її колі спілкування. Ні, образи за використання мене я не тримаю, і давно вже пробачила, просто не хочу я таких псевдоподруг, і все!
Справжня дружба - це коли тебе не переробляють під зовнішній вигляд компанії, і ти залишаєшся тим, ким ти є. Тебе сприймають і цінують такий, яка ти є, з усіма плюсами і мінусами - тому що ти особистість. А де хочуть стерти твою індивідуальність і надягти на тебе маску, це брехня, бал-маскарад, де все не справжнє. А значить і дружба там несправжня.
Звичайна справа - посидіти ввечері біля під'їзду і поговорити з друзями, і нічого поганого в цьому немає. Але коли до тебе заходять друзі, і ти кажеш: «Мені треба робити англійська», а у відповідь звучить завзяте: «Забий»! Думаю, варто задуматися, чи це ті друзі.
Друг завжди підтримає і зрозуміє, а не шукатиме сьогохвилинних задоволень своїх примх. Коли важко, протягне руку допомоги, і натомість не буде вимагати того ж. Коли сумно чи весело, він завжди прийде і підтримає. Не тільки буде сумувати разом, якщо на серці у тебе тоскно, але і зможе порадіти за одного, без заздрощів і лестощів. Щиро тобі руку потисне коли, ти зайняв перше місце у змаганнях з лижного спорту. І, звичайно, твій друг не буде перебігати тобі дорогу у відносинах з дівчиною, яка тобі симпатична.
Адже в справжній дружбі відсутня егоїзм і споживацьке ставлення все одно завжди себе видасть, під якою б маскою воно не ховалося. Справжня дружба дає відчуття міцного і надійного плеча, ти можеш довіритися одному, і не тому, що він подарував тобі дорогий подарунок на день твого народження, просто ти відчуваєш його щирий настрій у ваших стосунках. І ти, швидше за все, спілкуватися з другом будеш не тому, що у нього є остання модель ноутбука, адже в цьому випадку вас пов'язують речі, а не ви самі як особистості і не ваші спільні інтереси. Друг ніколи не скаже: «Сьогодні я зайнятий, заходь до мене завтра», як би зайнятий ти не був, але приділить час, якщо це не дрібненький розмова. Ну, а найголовніше - один, як у відомій всім приказці, пізнається в біді!
На цей рахунок пригадується один випадок з шкільних років, наш похід морозним зимовим ранком у лісок. Дійшли до озера, а воно, природно, застигло на такому холоді, вкрите товстим шаром льоду, так і манило постояти біля недавно зробленою ополонці. Буквально через хвилину дивлюся, подруга моя тоне, вибратися їй самій не під силу, хоч не так глибоко, але одяг на ній не літня! Самій страшно, але усвідомлення того, що треба допомогти, негайно заглушає страх. З Божою допомогою, насилу вибралися, біжимо, куртка її у мене в пакеті, який ми взяли, щоб кататися з засніжених гір, по землі волочиться, і пара від нас як від парилки йде. Швидко біжимо, народ навколо посміхається, каже «Звідки ж ви такі мокрі?» і ми, не гублячись, відповідаємо: «Спорт-запорука здоров'я, загартовуємося!», а самі думаємо, як би не застудитися і не злягти. Нічого, добігли, гарячим чаєм відігрілися, так добре на душі стало, від усвідомлення того, що все обійшлося, і подругу врятувати вдалося. Не пам'ятаю, сказала вона мені спасибі чи ні, мені все одно було, головне - жива залишилася!
Ось такі дві мої життєві ситуації, які навчили мене розуміти, де тебе цінують тільки за твоє зручність, а де ти цінуєш за зручність, і дорога тобі справжня дружба!