Гарні листівки для подруги до дня народження

Відкритки з Днем Народження подрузі

Листівки подрузі

Листівки з Днем Народження подрузі

 

Откритки з Днем Народження для подруги

 

Привітання з Днем Народження для подруги

 

Картинки з Днем Народження подруго

 

Листівки День Народження найкращої подруги

 

Листівки для подруги до Дня Народження

 

Вітальні листівки для подруги

 

Картинки з Днем Народження подрузі українською

 

Привітання подрузі до дня народження

 

Листівка з привітання для подруги

 

Відкритки подрузі

 

Вітальні листівки подрузі

 

Привітання найкращій подрузі

 

Картинки з поздоровленнями подрузі

 

откритки для подруги

 

Гарні листівки подрузі з днем народження

Читайте також:

Як стати ще кращою подругою

Іноді варто замислитися над тим, наскільки ви є гарною подругою і чи хочете стати ще кращою. 

Сучасна дружба кардинально відрізняється від тієї, яка була ще десять років тому. Сьогодні ми ставимо лайки на вдалих фотографіях своїх подруг і залишаємо коментарі під кожним постом, думаючи, що це справжній прояв дружби. Але якщо вам здається, що це достатньо для підтримки дружби, тоді вам варто замислитися над тим, чи справді у вас справжні взаємини з подругою. Адже активне життя в соціальних мережах та кілька вилазок на місяць не дають приводу говорити про те, що дружба справжня та правильна. Якщо після прочитання цієї передмови ви впізнали себе і відчули тривогу, тоді вивчіть поради експертів і намагайтеся щось застосувати на практиці.

Навчіться слухати та чути

В час цифрових технологій ми втратили можливість спілкування з улюбленими подругами. Іноді ми дізнаємося про їхні проблеми в особистому житті або поганий настрій виключно із соціальних мереж. Справжня подруга має вміти не лише слухати, а й почути суть проблеми. Якщо ви бачите, що ваша подруга потребує вас, скоріше набирайте знайомий номер та запропонуйте свою підтримку, а краще призначте особисту зустріч. Можливо, ви і не здогадуєтеся, а саме в цей момент подруга чекає, коли ви наберете її, щоб поділитися своїми емоціями.

Дуже легко організувати зустріч з другом, якого ви любите та повністю розвантажитися. Але будьмо відвертими, не у всіх з нас є справжня подруга. Все через те, що ми проводимо багато часу у віртуальному світі. Побічним ефектом діджитал технологій є те, що ми спілкуємося з сотнями та тисячами людей в Інтернеті, тому справжні дружні стосунки здаються розмитими та дуже поверховими.

Зідзвонюйтесь частіше

У вас з'явилася вільна хвилина, чому не витратити її на спілкування з улюбленою подругою? Наберіть її і просто спитайте, як справи. Ми впевнені, що вона буде приємно вражена. Також для поздоровлень та привітань зі всіма святами окрім листівки у Facebook обов'язково додайте формат телефонної розмови.

Відмовтеся від шаблонних питань

Намагайтеся виключити зі свого спілкування із подругою питання, а-ля «Як справи?» чи «Що нового?». На таке формулювання ваша подруга машинально дасть короткі відповіді, ставлячи такі ж зустрічні запитання. Якщо ви хочете продовжити спілкування і дізнатися, що нового і як справи — перефразуйте питання, задавайте їх так, щоб хотілося давати розгорнуті відповіді.

Особиста взаємодія цінується більше

У той час, як цифрові технології мають свої плюси, вони ніколи не замінять особистий зв'язок. Так багато факторів комунікації не враховуються у спілкуванні через соціальну мережу, такі як мова тіла, тон, фізичний контакт та багато іншого. Людина не залишає місця для непорозумінь та конфліктів, і створюється набагато більше можливостей для спілкування та душевного обговорення. Це виводить нас із нашої зони комфорту і змушує бути більш щирими з іншою людиною, а щирість – це основа дружніх стосунків.

Не ревнуйте свою подругу

Ви помітили, що ваша подруга виклала фото де вона в компанії з іншими? Не варто відразу сприймати це гостро, намагайтеся придушити своє почуття ревнощів і знайти цьому раціональне пояснення. Безперечно, у вашої подруги, як і у вас, є й інші люди, з якими вона спілкується, але це не означає, що варто влаштовувати сцени ревнощів після кожного фото. У будь-якому випадку вона залишиться вірною вам, а ви просто поцікавтеся, як вони провели день і що нового дізналися.

Робіть нотатки

Не всі мають феноменальну пам'ять, тому експерти радять робити короткі нотатки після розмови зі своєю подругою. Наприклад, запишіть важливі деталі, бажання вашої подруги або місце, до якого вона хотіла б сходити. Такий перелік допоможе вам обрати потрібний подарунок на день народження, і здивувати свою подругу.