Привітання для подруги з Днем народження

Привітання для подруги українською мовою

Привітання для подруги з днем народження

Привітання для подруги з днем народження українською

Гарні привітання для подруги

Вітання для подруги з днем народження

Красиві привітання для подруги з днем народження

Привітання для подруги з днюхою

Привітання для подруги у віршах з днем народження

Найкращі привітання для подруги

Вам сподобаються:

7 ознак справжньої подруги!

У кожної з нас є та найкраща подруга, яка знає тебе від «А» до «Я», і мати таку людину в житті - велика удача. Хтось дружить з дитячого саду, хтось зі школи, ну а деякі і зовсім знайомляться на роботі. Але в будь-якому випадку, де, коли і як ви познайомилися - не має значення. Головне, що ти дуже дорожиш цією людиною і зробиш все для неї. Ось тобі 7 вірних ознак, що ви дійсно найближчі один одному люди.

1. Вона завжди знайде для тебе час

Навіть якщо у неї завал з навчанням, аврал на роботі або розпал сесії, не важливо. Вона знайде для тебе хвилинку-другу, щоб зателефонувати і запитати, як у тебе справи. І, так, після слів «ти мені потрібна» вона примчиться до тебе хоч з іншого кінця міста, та ще й в час пік.

2. За будь-яких обставинах вона говорить правду і тільки правду

Якщо на тобі погано сидять ці штани, жовтий колір тобі не личить, а помада розмазалась, вона завжди скаже тобі про це. І не думай, що вона робить це спеціально або зі злими намірами. Зовсім навпаки, вона хоче зробити краще і скаже тобі чисту правду, поки інші будуть наполегливо лестити.

3. Щасливі годин не помічають

Ви можете розмовляти годинами про все на світі. Будь то обговорення переглянутого фільму або нова дієта. Говоріть без угаву, не помічаючи як біжить час. «А? Що? Вже 5 ранку? Нещодавно ж почали ... »

4. У вас спільні інтереси

Коли залишаєтеся вдвох, у вас не виникає дилем з приводу «чиї аудіо будемо сьогодні слухати», «яку піцу замовимо», або «що будемо дивитися вночі». Бо сенс сперечатися, якщо ви обидві віддаєте перевагу Лану Дель Рей, гавайській піці та 2-й частині «Пили».

5. Один гумор на двох

І нехай на вас дивляться як на божевільних, коли ви смієтеся на всю вулицю. Зате у вас є «свої» жарти, які ніхто не розуміє, крім вас двох.

6. Багатопрофільний фахівець

Твоя найкраща подруга замінить тобі і психологів, і дієтологів, і стилістів, і ще купу фахівців з різних сфер. Хто, якщо не вона, підкаже тобі, що надіти на вечірку, як легше пережити розставання з хлопцем, і де купити плаття твоєї мрії на випускний вечір? :)

7. Абсолютна довіра

Ти можеш поділитися з нею всіма особистими проблемами, секретами і навіть розповісти їй подробиці свого інтимного життя. Можеш бути впевнена, що вона нікому і ніколи не розповість твої найстрашніші таємниці! Ні-і, в жодному разі.