20 психологічних хитрощів

які допоможуть вам отримати перевагу

Психологічні хитрощіКоли ви вперше знайомитеся з людиною, спробуйте звернути увагу на колір її очей, не забуваючи посміхатися. Люди зазвичай відгукуються на це, можливо тому що ви дивитеся на 1-2 секунди довше.

Звертайте увагу на те, куди спрямовані стопи співрозмовників. Якщо ви підходите до кількох людей посеред розмови, і вони повертають до вас тільки тулубами, а не ногами, вони не хочуть, щоб ви приєдналися до розмови.

Коли ви йдете на перше побачення, оберіть якесь хвилююче місце, наприклад, атракціони. Це підвищує рівень адреналіну, і людина вважає, що цікаво провела час з вами.

Ключ до впевненості —зайти до кімнати, заздалегідь вважаючи, що ви всім вже подобаєтеся.

Фізичні прояв стресу (підвищене серцебиття, прискорене дихання) схожі з фізичними проявами хоробрості. Коли ви відчуваєте стрес від якоїсь ситуації, перегляньте її, вважаючи її викликом, а не небезпекою.

Люди запам'ятають не те, що ви сказали, а те, як ви змусили їх себе почувати.

Якщо ви широко посміхнетеся собі, ви відчуєте себе щасливішими.

Коли група людей сміється, людина інстинктивно дивиться ту на людину, до якої вона найбільш близька в цій групі. Так ви можете дізнатися приховані симпатії.

Завжди давайте дитині вибір, який допоможе їй відчувати, що вона контролює ситуацію. Наприклад, якщо ви хочете, щоб вона взулася, запитайте її, які саме черевики вона хоче взути.

Також, коли ви розмовляєте з ким-небудь, зверніть увагу: якщо стопи спрямовані від вас, співрозмовник хоче закінчити розмову.

Феномен «нога у двері». Люди з більшим бажанням погоджуються виконати доручення, якщо ви спочатку попросите зробити щось більш просте.

І навпаки, якщо ви попросите спочатку про щось недоцільне, і вам відмовлять, а після цього попросите про те, що ви хотіли, то людина з більшою вірогідністю погодиться.

Якщо ви попросите людину про невелику послугу, когнітивний дисонанс змусить її думати, що якщо вона вам зробила цю послугу, то ви їй подобаєтеся.

Якщо ви задаєте комусь питання, і людина відповідає вам лише частково, почекайте. Якщо ви будете мовчати і зберігати візуальний контакт, то співрозмовник зазвичай продовжить розмову.

Якщо ви нервуєте перед якоюсь ситуацією, наприклад, виступом на публіці або стрибком з парашута, спробуйте перед цим жувати жуйку. Це допомагає заспокоїтися, бо наш мозок вважає, що якщо ми жуємо/їмо, ми знаходимося поза небезпекою.

Щоб уникнути незручного переминания, коли ви зустрічаєтеся з кимось, пильно дивіться через плече людини або в точку між головами людей в групі. Ваш погляд вкаже, куди ви йдете, і вони розійдуться або перемістяться, щоб пропустити вас.Психологічні факти

Коли ви вивчаєте щось нове, спробуйте навчити цьому свого друга. Дозвольте йому задавати вам питання. Так ви краще зрозумієте і запам'ятаєте матеріал.

Звертайтеся до людей, з якими недавно познайомилися, по імені. Людям подобається, коли до них звертаються по імені, і це допоможе створити атмосферу довіри та дружби.

Якщо ви готуєтеся до співбесіди, спробуйте змінити свій психологічний стан заздалегідь. Уявіть собі, що ви старі друзі, з якими ви давно не бачилися. Намалюйте в своїй уяві, як все буде відбуватися, як ви потиснете руки одне одному, поговорите. Залишайтеся у відкритій позі та посміхайтеся. Як би банально це не звучало, ви відповідаєте за свій психологічний стан.

Якщо ваші руки теплі під час рукостискання, вас, швидше за все, будуть вважати приємною людиною, з якою легко порозумітися.