Як змінити своє життя?

Киньте себе в глибоку воду!

Як змінити своє життяЖиття - це процес постійних змін. Змінюється наш зовнішній вигляд, змінюються наші думки і погляди, змінюються люди, що нас оточують. Як правило, це відбувається день за днем. Іноді ми не бачимо того, як сильно ми змінилися протягом тижнів, місяців, років. Іноді ми усвідомлюємо це занадто різко і відчуваємо себе безпорадними, бачачи, в якому напрямку рухається наше життя. А що, якщо надати змінам правильного напрямку і зробити так, щоб вони проходили під нашим контролем і рухалися напрямком, який ми самі визначимо?

Щось тут не так. Я змінюю, а моє життя як і раніше стоїть на місці.

У житті кожного з нас, іноді, настає момент рефлексії, в якому ми дивимося на своє життя, як на фільм. Ми бачимо, підходить до кінця кадр за кадром події, ми аналізуємо свою поведінку і задаємося питанням, що б було, якби... Зарікаємося, що наступного разу, в подібній ситуації, ми поступимо абсолютно інакше.

Ми закінчуємо свої роздуми, вартістю мільйон доларів, висновком – що потрібно в цьому житті щось змінити.

Якщо думка про зміни потрапить на благодатний грунт і буде додано трохи мотивації, в нашій голові народиться план дій. Ми встаємо і починаємо його реалізовувати. Якщо мотивації було достатньо, а, крім того, ми взяли її в потрібних дозах, план починає приносити певні результати. Ми починаємо регулярні тренування, або ми змінюємо свої звички в їжі або знаходимо нову роботу, або ми змінюємо на 180 градусів свої стосунки з певною людиною.

Здається, що все йде так, як заплановано. Але щось не так. Наше життя і надалі, застрягає в тому ж місці.

Приходить час для подальших роздумів, в чергового разу ми опиняємося віч-на-віч з нашим невдоволенням, яке з плином часу перетворюється в розчарування. Адже я зробив зміни, адже я почав працювати над собою. І що? І, по суті, нічого.

Де проблема, яка заважає нам змінити своє життя на краще?

Проблема знаходиться в нашій голові. Ми ріжемо собі вени, мучимо себе тренуваннями, працюємо до втрати свідомості, а отримані результати так і не дозволяють нам розраховувати на очікувану зміну нашого життя, якщо ми не повернемо процес її зміни в потрібне русло.

Зміна одного елемента в нашому житті не переверне життя з ніг на голову. Зміни у спосіб, описаний вище, призводять лише до уявних змін нашого життя. Ефект таких очевидних змін блідий, а їх наслідком є розчарування і, нарешті, – повернення до старого життя з подвоєною силою.

Проблема в голові, тому саме з голови, варто почати зміни свого життя на краще. Найважче - подолати бар'єри, які ми самі собі створюємо в нашій голові. Також, найскладніше - змінити наше мислення.

Тільки зміна нашого мислення може принести очікувані, хороші результати. Адже ми ліпимо наше тіло тренуваннями, ми можемо збільшити зарплату, замінити важку роботу, ми можемо змінити наш зовнішній вигляд добрими туалетними приналежностями та одягом. Ці елементи якоюсь мірою поліпшать наше життя, але не створять тієї зміни, на яку ми розраховуємо. В результаті ми повернемося до точки відліку. Або, що ще гірше, повернемося, усвідомлюючи що ніщо не в змозі нам допомогти.

На хороші результати можна розраховувати тільки в тому випадку, коли внесені нами зміни, ми почнемо зі зміни нашого мислення. А на ще кращі результати – якщо ця зміна буде глобальна. Якщо не буде стосуватися тільки невеликого фрагмента нашого життя, але охопить його цілковито.

Такі глобальні зміни можуть лякати. Можуть похитнути наше відчуття комфорту і безпеки. Так, дійсно, ми не любимо висовуватися з вкоріненого в нашій психіці прихистку під назвою "стагнація", тому що кожне таке відхилення наражає нас на конфронтацію з новими, невідомими досі ситуаціями і необхідністю роботи з ними. Наші лінь і догоджання підказують, що набагато краще залишатися в нашому маленькому прихистку, в якому нам не загрожує необхідність стикатися з новим і невідомим.

Вам необхідно вийти з прихистку. Там занадто тісно.

Проблема в тому, що цей бункер - вузький і незручний, а ми через вікно бачимо багато речей, які ми хотіли б мати, вміти робити.Вийдіть з прихистку щоб змінити життя Після деяких роздумів, ми, з нашого укриття висовуємо носа, виставляємо ногу, і починаємо прагнути до бажаного (ми починаємо тренування, змінюємо роботу тощо).

Після першої конфронтації з новими викликами, ми, однак, швидко ховаємося назад у притулок. Без задовільних здобутків. Після декількох невдалих спроб виходу з тісного укриття, підсвідомість починає підказувати нам, що не варто навіть відкривати двері. Саме тому так нічого і не змінюється.

А ми далі дивимося у вікно і спостерігаємо довгоочікувані речі, ми потрапляємо в зачароване коло розчарувань і заздрості. Людина завжди хотіла мати, бути, переживати. Природу не обдуриш. Ми, таким чином, приходимо до необгрунтованих висновків, що раз ми не можемо мати деяких речей, то психологічний комфорт нам може принести тільки ситуація, коли таких речей не будуть мати й інші.

Бачите у чому проблема ефективних змін? Такі зміни вимагають не визирнути з Вашого притулку, а вийти з нього і закрити за собою двері. Закрити їх так, щоб не залишити собі шляху втечі від проблем, які тісно пов'язані з кожним процесом змін.

Кидайте свій розум в глибоку воду! Навчіться плавати!

Вихід зі сховища це мов пірнути в глибоку воду. Полягає в кардинальній зміні свого мислення в багатьох площинах. - Моторошно? Ні. Ваш розум швидко пристосується до нових умов і навчиться плавати.

Очікувані результати принесе новий спосіб мислення, який ви виробите в собі. Це він природно спричинить собою зміни багатьох аспектів Вашого життя. Ви станете відчувати нові натхнення і почнете самі шукати чергових змін, які складуться в зміну Вашого життя якісно настільки глобально, що ви без проблем зможете її розгледіти.

Якщо ж ви хочете виглядати як людина успіху, ви маєте почати вести себе і думати, як людина успіху. Успіх затримується, бо успіх, як позитивне мислення притягує позитивні події.

Тут мова йде не про таємні знання амазонських шаманів, а про укорінення в своїй голові нового, ефективного способу мислення. Перехід з «має бути» на «хочу». З проблеми в завдання. З необхідності прийняття рішень на можливість вибору. З пошуку проблем на сприйняття переваг. Варто при цьому пам'ятати, що та ж склянка з водою для одної людини може бути напівпорожньою, а для іншої напівповною. Коли цей перший буде сумувати за відсутністю води, другий вгамує свою спрагу і отримає енергію для сприйняття подальших проблем.

Як змінити своє життя
10 кроків, щоб змінити своє життя
1 КРОК 2 КРОК 3 КРОК 4 КРОК 5 КРОК 6 КРОК 7 КРОК 8 КРОК 9 КРОК 10 КРОК