4 правила як покращити своє життя

Як покращити своє життя

Так, схоже ти зараз переживаєш складний період. Це погано. У мене теж так було, тож я розумію про що ти. Я бував у круговерті суцільних сумнівів, розчарувань та відрази. Ітс нот гуд. Я знаю. Якщо не заперечуєш, давай я тобі скажу дещо. Ти можеш це прочитати, перечитати ще раз пізніше, якщо вважаєш за потрібне. Але чесно кажучи, друже, якщо я витратив час друкуючи це все для тебе а ти не намагатимешся знайти моїм словам хоч якесь застосування, ти нас обох засмутиш.

Хто я?

(Мене звуть Райан і я живу в Канаді. Щойно я переїхав до нового міста заради роботи мрії, яку я отримав завдяки правилам, викладеним нижче. Здебільшого своїм успіхом я зобов'язаний людям, які є набагато крутішими, добрішими, справедливішими та кращими за мене. І коли у мене, можливо, з'явився шанс для когось бути трохи корисним - це спосіб віддячити їм)

1. Ніяких нульових днів

Правило номер 1 - більше ніяких нульових днів. Що таке нульовий день? Це день коли ти нічого не робиш для досягнення своєї мрії чи мети або що ти там збирався зробити. Все, жодних нулів. Я не кажу що ти маєш дупу рвати щодня, не в цьому мета. Мета в тому що ти маєш пообіцяти собі що нова система  в твоєму житті це система без нуля. На годиннику 23:58 а ти так нічого і не зробив за весь день? Напиши одне речення, відіжмися один раз, прочитай одну сторінку тієї статті. Одну. Бо один це не нуль. Коли тебе вже затягнуло болото постійного роздратування та розчарування, образ твоєї поведінки при цьому, засмоктує тебе ще глибше, це те до чого ти звик. Не буває перетворення у найбільшого господаря всесвіту з такого болота. Буває перетворення з масивної послідовності без нулів. Це правило номер один. Не забувай.

2. Будь вдячний твоїм трьом тебе. 

Га? Шо? Три я? Звучить як маячня. Термінові новини: у тебе є три приятеля. Ти минулий, ти справжній і ти майбутній. Якщо ти хочеш когось полюбити, і хочеш щоб це було взаємним, ти маєш навчитися любити себе, і три тебе - ключ до цього. Будь вдячний собі минулому за позитивні вчинки, які ти зробив. І роби позики собі майбутньому, ніби це твій найкращий друг. Зле почуваєш себе сьогодні? Зупинись на секунду, подумай про хороше рішення яке ти зробив вчора. Салат з тунцем замість БігМаку? Дякую, минулий я. Вчора був ненульовий день, бо ти написав 200 слів (агов! Це все на що ти здатний)? Дякую, минулий я. Назбирав дрібниці, щоб купити цю кльову штуку, яку ти хотів? Дякую

4 правила як покращити своє життя

Друга частина трьох я - ти маєш зробити наступному собі, так, ніби ти це робиш для свого найкращого друга (немає кращого друга? Тепер є. Навіть 2 - ти минулий і ти справжній). Дико втомився і не можеш вилізти з інстаграму / відеоігор / інтернетів? Грець з тобою теперешнім, це для майбутнього тебе! Пороби вправи p90x Ab Ripper X 17 хвилин. Я роблю це для майбутнього себе. Будильник задзвонив, а вилазити з ліжка не хочеться? До біса тебе нинішнього, я роблю це для мого найкращого друга - майбутнього мене. Я встаю і йду на 5 кілометрову пробіжку (або 25 метрову пробіжку, це має бути не нуль). Не забудь подякувати собі минулому за те що ти впорався з кожною.простою.справою. Це робить твоє життя кращим. Постійно робити щось для когось іншого (майбутнього тебе) і дякувати комусь за все добре у твоєму житті (тобі минулому) це ключ до того щоб ставати вдячним і продуктивним. Не сумнівайся. Згодом ти будеш поширювати подяку на всіх хто буде допомагати тобі на шляху.

3. Правило, яке потрібно написати.

Правило номер 3 (візьми олівець і аркуш паперу, щоб записати. Я не жартую. Ти маєш фізично написати літери на папері) пробач себе. Я серйозно. Можливо у тебе є всі знання, гроші, здібності, сила і талант зробити все що ти хочеш. Але скажімо, ти досі цього не зробив. Тепер ти картаєш себе за те що ти не зробив що треба, щоб стати тим ким хочеш стати. Застерігаю, чемпіон, розчарування в собі призводить до зниження продуктивності. Старався з усіх сил зробити вчорашній день ненульовим, але не зміг? І що? Я прощаю минулого себе. Пробачаю тобі. Але сьогодні? Сьогодні ненульовий шедевр кращих моїх здібностей для майбутнього мене. Заради твого майбутнього. Прощення друже, користуйся цим. Я прощаю тебе. Скажи це вголос.

4. Три слова.

Останнє правило. Правило номер 4, це найпростіше і всього 3 слова. Тренування і книги. Ось так. Досить стандартна порада, але коли ти тренуєшся щодня ти справді стаєш розумнішим. Коли ти тренуєшся, з тебе пруть ендорфіни (завдяки організму). Коли ти тренуєшся ти очищаєш свій розум. Коли ти тренуєшся ти робиш майбутньому собі велику послугу. Вправи це ніжка триногого табурета. Чуєш? Що стосується книг, майже кожна річ, про яку ти коли-небудь думав, переживав, яку ти хотів або хотів знати як це зробити, вже була обдумана кимось раніше. Читай книги по максимуму. Зміг написати пост на Редді про те що твоє життя тебе більше не хвилює? Гарний початок! (Ненульовий день, спасибі минулому мені за те що це надрукував) Знаєш що ти ще можеш зробити? Прочитай "Сім навичок високоефективних людей (7 habits of highly successful people)". Прочитай "Емоційний інтелект (emotional intelligence)". Прочитай "Від хорошого до великого (from good to great)". прочитай "Думай повільно Вирішуй швидко (thinking fast and slow)" Читай книги які допоможуть тобі зрозуміти. Читай bodyweight fitness на Редді включай це до своїх тренувань. (Як там підтягування просуваються?) Читання - це "сувій викривлення" з "Супер Маріо 3". Воно допоможе тобі досягти наступного рівня набагато швидше.

Ось так. Стає набагато складніше, коли мова заходить про те, щоб перетворити непорожні дні в офігенно непорожні дні, але поки що це не твоє завдання. Твоє завдання це непорожнеча, прощення і позики. Ти минулий, ти сильно підвів тебе, але... я прощаю тебе. Зроби скільки зможеш і рухайся далі.

Я дуже сподіваюся що трохи допоміг. Я можу писати про це нескінченно, але я обіцяв собі піти на 15 хвилинну пробіжку під "A. Skillz Beats Working Vol. 3. Gotta jet." Хоча ще одна остання порада. Незалежно від того, чи допоможе тобі після того як ти прочитаєш це перший раз зробити твоє життя краще, якщо ти прокинешся завтра і не зможеш згадати четверте правило, я просто впаду. Будь ласка, будь ласка, прочитай це ще раз.