Ім'я Аделіна

Опис імені

Значення імені Аделіна

"та що приємно пахне", "пахуча"

Походження імені Аделіна

давньогерманське

Характеристика імені Аделіна

Аделіна ГрейНосій імені, як правило, повністю відповідає своєму благородному імені. Аделіна володіє прекрасним, врівноваженим характером. Вона обов'язкова, пунктуальна та надійна. Нескінченно вірна та віддана друзям і близьким людям. В роботі відповідальна, акуратна, але не кар'єристка, хоча володіє чудовим умінням ладнати з людьми та керувати ними. Аделіна не любить галасливих, метушливих міст, великих компаній та людних місць. Найкраще місце відпочинку — рідний дім, де вона сама створює затишок та сприятливу атмосферу.

Будучи в дитинстві крихкою, примхливою дитиною, у старості знову виразно проявляє ці якості.

Аделіна — сильна та помітна особистість. У неї достатньо енергії, щоб почати нову справу. Зазвичай, вона доводить її до кінця. Їй притаманна великодушність та духовна сила, прагнення до новизни, деяка владність. Вона справедлива та відповідальна. Ризиковані заходи або вчинки сумнівної моралі — не її шлях.

Перш, ніж приступити до якої-небудь справи, Аделіна добре все обміркує. Вона буде прагнути до того, щоб кожна дія була спрямована в першу чергу на благо сім'ї. Їй властиве деяке кокетство та балакучість, але чужих секретів вона не видає. В конфліктних ситуація — будь вони на роботі чи вдома — найчастіше виступає посередником між ворогуючими сторонами, ніж ініціатором розбрату. Прагнення до самовираження змушує Аделіну шукати однодумців в колективі, бо їй потрібен обмін ідеями. Прониклива, наділена сильною інтуїцією, її складно провести.

Аделіну приваблює гармонія, вона тонкий цінитель прекрасного: високоякісних інтелектуальних фільмів, класичної музики, живопису. Самій їй притаманні художні здібності. Ретельно піклується про свою зовнішність, схильна до самомилування, одягається вишукано, зі смаком.

Витонченість, чутливість, доброта, романтичність поєднуються в ній з діловитістю та практичністю. Аделіна не сприймає нерозбірливості й нехтуванням нормами моралі у оточуючих. Гострий критичний розум дозволяє їй підбирати коло спілкування, яке не викликало б дисгармонію в душі, не перешкоджало б тяжінню Аделіни до духовного зростання. Виявляючи старанність у роботі, тим не менш, володарка імені буде всіма силами прагнути уникати монотонної та нецікавої праці. Їй до вподоби творчі професії: архітектор, художник, дизайнер, рекламний агент. В якості захоплення вона може обрати ліплення, вишивання або в'язання. Має інтерес до езотерики.

Під час вибору супутника життя ґрунтується на відчутті єдності з партнером, можливості поділитися з ним знаннями та відчуттями. Він має бути з нею на «одній хвилі». Артистичні здібності Аделіни дозволяють їй зробити сімейне життя наповненим яскравими подіями. Її прагнення до лідерства в сім'ї не є пріоритетним, тож чоловікові вона може делегувати права глави сімейства. Дітям намагається прищепити почуття прекрасного.

Відомі особистості: Аделіна Патті  — італійська співачка (колоратурне сопрано), улюблена вокалістка Джузеппе Верді.

Аделіна Гуссо - французький політик

Аделінде Корнеліссен — нідерландська вершниця, олімпійська медалістка.

Аделіна Грей — американська борчиня вільного стилю, дворазова чемпіонка та дворазова бронзова призерка чемпіонатів світу, срібна призерка Кубку світу.
Аделіна Гриценко — український історик, дослідниця історії української революції і громадянської війни в Україні.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я