Ім'я Каміла

Опис імені

Значення імені Каміла

"дівчина зі знатної родини"

Походження імені Каміла

Латинське. Камілами в Римі називали дівчат та юнаків зі шляхетних сімей, присвячених батьками на служіння богам.

Характеристика імені Каміла

Каміла БордонабаЕнергетика імені Каміла відрізняється величезною внутрішньою силою, стриманістю у поєднанні з життєвою стійкістю, вмінням добиватися бажаного. Каміла своєю появою вносить спокій в будь-який колектив, люди тягнуться до Каміли як до оплоту надійності, сталості та благородства. Каміла має дуже багато друзів, вона мудра, розсудлива та дуже тактовна, при цьому вона схильна вести себе чесно і не втрачати гідність у будь-якій ситуації. І все ж, ця жінка не безкорислива, за турботою про оточуючих Каміла ніколи не забуває і про себе та про свої інтереси.

В дитинстві Каміла веде себе спокійніше та більш розсудливо серед інших дітей. Ця дівчинка не приносить своїм батькам жодних турбот. У ній є всі задатки лідера, однак використовувати їх Каміла не прагне, їй подобається спокійне проведення часу, вона любить читати книжки, співати та малювати. Каміла вже зараз вміє ставити конкретні цілі та досягати їх незважаючи ні на що, але при цьому вона намагається врахувати інтереси оточуючих. Єдине, на що слід звернути увагу батькам це те, що Каміла легко може втратити зв'язок з реальним життям і повністю зануритися в себе. Підлітковий період найбільш небезпечний, дівчинка може збитися з шляху, потрапивши в погану компанію.

Каміла дуже здатна, але кар'єрна гонка та нечесна боротьба за визнання не для неї. Каміла не любить робити щось згідно суворого графіку, а тому їй ближче вільні професії, такі як письменник, художник або дизайнер. У Камілі є всі якості чудового організатора, за бажання вона може зробити запаморочливу кар'єру як адміністратор або менеджер. Каміла зовсім не конфліктна, і це робить її улюбленицею серед начальства та в робочому колективі.

Каміла володіє прекрасними зовнішніми даними, але за її зовні ніжною та тендітною оболонкою ховається сильний характер, тож вона не ласа до красивих компліментів та очевидних лестощів. Домогтися руки дівчини ой як не просто, Каміла дуже перебірлива стосовно вибору супутника життя. Вона ніколи не пов'яже свою долю з людиною, яка має слабкості та вади, бо сувора до себе самої, Каміла вимагає цього і від інших. Закохавшись, Каміла не спішить одружуватись, для початку вона кілька разів переконається, що обранець дійсно гідний її. Ставши дамою сімейною, Каміла продовжить допомагати всім навколо. Її чоловік має примиритися з тим, що Каміла рідко буде перебувати в домашніх стінах. При цьому вона вірна дружина, відповідальна і любляча мати.

Відомі особистості: Каміла Розалі Клодель — відома французька жінка-скульпторреалістичного напрямку.
Каміла Бордонаба — аргентинська актриса і співачка.
Камілла Багінскайте — американська шахістка, гросмейстер серед жінок і тренер.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я