Ім'я Анастасія

Опис імені

Значення імені Анастасія

Значення імені Анастасія: "відродження", "воскресіння"

Походження імені Анастасія

Походження імені Анастасія: жіноча форма імені Анастасіус. Ім'я Анастасіус – це латинська форма грецького імені Анастасіос – "відродження, воскресіння"

З днем ангела Анастасія!

Привітання для Анастасії з Днем Народження

Характеристика імені Анастасія

Анастасія ПриходькоХарактер у Насті вольовий та твердий. Володарку цього жіночого імені важко змусити щось робити проти її волі. Значення імені Анастасія свідчить про велику потребу в турботі та захисті. Протягом усього життя вона оточує себе тими людьми, які можуть підтримати її у важку хвилину. Відбувається це через те, що їй з дитячих років бракує уваги батьків.

Значення імені Анастасія для дівчинки розкриває її як вкрай слухняну дитину. Мати і батько пишаються такою дочкою. Дівчина любить помріяти та послухати казку. У садочку ця крихітка стає улюбленицею всіх вихователів. Також, відповідно до тлумачення імені, немає проблем у дівчинки і у спілкуванні з учителями, які цінують її за старанність та відповідальність.

Значення імені Анастасія для дитини свідчить про її схильність до літератури. Читає Настя багато, особливо їй подобаються детективи. У школі з великим задоволенням відвідує уроки іноземної мови, а також літератури. Сварки з батьками можуть виникати через її небажання прибирати свої іграшки.

Закохується дівчина найчастіше в мужніх та вольових представників сильної статі, що означає наявність тяги до сильних духом представників сильної статі. Може бути в любовних відносинах суперечливою, непередбачуваною. Не любить кокетувати і, полюбивши по-справжньому, всю себе віддає обранцеві, не задивляючись на сторонніх чоловіків.

Часто помиляється у виборі чоловіка через те, що почуття заважають їй бачити справжню сутність коханого. Чимале значення для Анастасії мають поради подруг і матері. Саме завдяки їм, їй вдається уникнути фатальної помилки.Настя Каменських

У шлюб Настя в більшості випадків вступає у досить ранньому віці, що позначає потребу в коханні вже з підліткових років. Чоловіка вибирає за вольовим та сильним характером. Зовнішності особливого значення не надає. Нерідко чоловіком такої жінки стає чоловік, військовий за професією.

У шлюбі - вірна та віддана дружина, не схильна шукати романтичних пригод на стороні. Часто йде на поводі у сильного духом чоловіка. Здатна заради кохання піти на розбіжності зі своїми родичами.

У більшості випадків у Насті виходить налагодити добрі взаємини з батьками чоловіка. Такі жінки цілком віддають себе дітям. Настрій та здоров'я дітей має для жінки величезне значення. Велику увагу також вона приділяє освіті нащадків.

Завдяки особливій чутливості до красивих речей і предметів інтер'єру Анастасії варто спробувати себе в будь-якій творчій професії. З таких жінок вийдуть прекрасні поетеси, артистки, письменниці, художниці та кравчині. Також є великий шанс реалізуватися в якості психолога або ж вихователя.

Носії цього імені полюбляють подорожувати, а значить, вона також чудово впораються з посадою стюардеси. Від такої роботи вона буде отримувати не тільки матеріальне, а й моральне задоволення.

Відомі особистості:
Анастасія Приходько — українська естрадна співачка.
Настя Каменських (справжнє ім'я — Каменська Анастасія Олексіївна) — українськаспівачка, учасниця гурту «Потап і Настя».
Анастасія Бородіна — українська гандболістка, призер Олімпійських ігор.

Анастасія Коваль — українська гімнастка.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ