Ім'я Єлизавета

Опис імені

Значення імені Єлизавета

Значення імені Єлизавета: "божа клятва"

Походження імені Єлизавета

Походження імені Єлизавета: походить від грецького імені Ελισαβετ (Елізабет), у свою чергу походить від єврейського לִישֶׁבַע (Елишева). У православних святцях воно пишеться як Єлисавета.

Характеристика імені Єлизавета

Королева Єлизавета 2У дитинстві Єлизавета – справжнє чортеня, але чортеня дуже миле, чия непосидючість розчулює дорослих і викликає бажання балувати. Єлизавета легко вчиться, а в класі її люблять, тому що вона весела, багато і радісно сміється, а дружити любить і вміє. Подружки і компанії приведуть Лізу в усі гуртки, яких вона буде відвідувати безліч.

У дорослому віці Єлизавета віддає перевагу точним наукам. На роботі вона старанна, дуже честолюбна. Якщо колектив жіночий, Єлизавета буде претендувати на лідерство, і тут її не зупиниш.

На емоції Єлизавети ніколи не варто тиснути, хай краще ви витратите більше часу, але розповісте про свою справу спокійно. Тільки тоді вона вас зрозуміє. Єлизаветі дуже хочеться здаватися кращою, ніж вона є, змушувати говорити про себе, справляти враження. Це змушує її іноді вести себе екстравагантно, позбавляє її відпочинку, штовхає на конфлікти. А справа тільки в тому, що Єлизавета зазвичай прекрасно усвідомлює свої недоліки і боїться їх показати.

Відомі особистості: Єлизавета I (1533-1603) — королева Англії та Ірландії (1558-1603)

Єлизавета II (нар. 1926) — королева Великої Британії (з 1952 р.)

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ