Ім'я Мирослава

Опис імені

Значення імені Мирослава

Значення імені Мирослава: «переможниця», "та, що прославляє мир".

Походження імені Мирослава

Походження імені Мирослава: слов'янського походження, складається з двох коренів «мир» і «слава».

Характеристика імені Мирослава

Мирослава ГонгадзеХарактеристика імені Мирослава: енергетика імені Мирослава вражає своєю внутрішньою силою, стійкістю і мужністю, що дозволяють людині, незважаючи на обставини, йти далі. Мирослава справжній лідер у будь-якому колективі, навколишні покірно слухаються її. Вона горда та цілеспрямована. Немає таких цілей, які вона не могла б досягти. Її головний недолік - різкість у спілкуванні, прямота, безпринципність і напористість.

В дитинстві Мирослава веде себе як справжній шибеник. Вона некерована і стрімка, з нею важко впоратися як батькам, так і вчителям. Мирослава непогано вчиться, і все завдяки вродженим здібностям, прекрасній пам'яті і гострому розуму. Але, незважаючи на здатності ця дівчинка не старанна, а тому рідко входить в число кращих учнів.

Мирослава обере тільки престижну професію - юрист, адвокат, менеджер, дипломат. По мірі дорослішання Мирослава стане спокійнішою, навчиться контролювати себе, у неї з'являться нові пріоритети і цінності. Мирослава мріє про красиве, забезпечене життя і заради цього готова на все. Для неї важливо неодмінно побудувати блискучу кар'єру, часом вдаючись до відвертого обману, підробки. Вона насправді старанний працівник, у своїй сфері їй немає рівних і керівництво цінує працелюбну та виконавчу Мирославу, але при необхідності вона піде по головах, безцеремонно поглине вчорашніх друзів і соратників.

Мирослава подобається протилежній статі, але чоловіки підсвідомо бояться її. Сильна, самовпевнена, владна Мирослава на шанувальників відверто дивиться зверхньо. Вона влюблива, не боїться зізнатися в своїх почуттях або зробити перший крок. Але у відносинах Мирослава явний лідер, чоловік для неї лише виконавець бажань, черговий трофей. Однак, навіть Мирослава здатна втратити голову від кохання, причому, що дивно, вона може закохатися в людину, не наділену найкращими якостями, слабшою або біднішою від себе. Мирославі буде не важливо, що їй належить утримувати обранця. Вона з тих жінок, які стають годувальниками і здобувачами, перетворюючи чоловіків у домогосподарок, якщо чоловік не проти, то сім'я буде міцною і гармонійною, в якій все стоїть на своїх місцях.

Відомі особистості: Мирослава Майорчук  — український мистецтвознавець і журналістка. Писала під псевдонімом Мар'яна Чорна; Гонгадзе Мирослава Володимирівна (у дівоцтві Петришин) — українська телеведуча, журналістка, юрист; вдова українського журналіста Георгія Гонгадзе; Мирослава Іванівна Шандро (уроджена Копачук) — український фольклорист і етнограф.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я