Ім'я Аріна

Опис імені

Значення імені Аріна

Значення імені Аріна: "мир", "спокій"

Походження імені Аріна

Походження імені Аріна: походження імені Аріна має не одну версію. Зазвичай вважається, що ім'я Аріна – застаріла форма грецького імені Ірина, в перекладі означає «мир», «спокій». У слов'ян ім'я Аріна було поширене в селянському та купецькому середовищі. Існують версії, за якими Аріна – форма давньослов'янського імені Ярина, утвореного від імені бога Ярила. Припускають, що Аріна може бути формою чоловічого єврейського імені Аарон, що означає «гора світла».

Характеристика імені Аріна

Характеристика імені Аріна: маленька Аріна з раннього дитинства відрізняється самостійністю і відповідальністю. Вона завжди знає, чого хоче, чітко йде до мети. В школі вчиться добре, предмети даються їй легко завдяки чудовим здібностям. Крім того Аріни часто талановиті в малюванні, танцях, співі. Також вони обожнюють рукоділля – в'язання, шиття, вишивання. Це не надто сучасне дозвілля доставляє їм масу задоволення. У будь-якому випадку ці дівчатка завжди самостійно приймають рішення про те, чим вони хочуть займатися і які гуртки відвідувати. Батькам залишається тільки з повагою поставитися до вибору дочки і підтримати її. З юних років Аріна – прекрасна господиня, мамина помічниця.

Подорослішавши, Аріни, залишаються все такими ж самостійними, вміють приймати рішення і знають ціну своїм словам. Також у них розвинена інтуїція, що допомагає діяти, сподіваючись тільки на власні сили. Жінки з таким ім'ям – прекрасні керівники, шановані своїми підлеглими і колегами. Аріни часто будують успішну кар'єру, поставивши собі певну мету. У професійному плані їм підходять заняття, пов'язані із спілкуванням, наприклад, педагог, вихователь.

Ці жінки обожнюють мистецтво, завжди стежать за появою новинок театру, кіно, живопису, літератури. З чоловіками Аріни часто тримаються дещо відсторонено і холодно. Розкриваються вони як жінки, тільки зустрівши «свою» людину, закохавшись безоглядно. Аріна трохи старомодна, від чоловіка вона чекає гарних, тривалих залицянь, почуття захищеності. Тільки після цього вона може перейти до відвертих, особистих, інтимних стосунків.

У сімейному житті Аріна любляча дружина, турботлива мати та прекрасна господиня. Вона вміло створює атмосферу тепла і затишку в домі, чудово готує. Єдине, чого вона не потерпить – зради чоловіка. При цьому не буде ніяких істерик і скандалів, вона просто піде, тихо, по-англійськи. І повернути її, швидше за все, буде неможливо.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я