Ім'я Олександра

Опис імені

Значення імені Олександра

Значення імені Олександра: "захисниця"

Походження імені Олександра

Походження імені Олександра: давньогрецьке. Жіноча форма імені Олександр. У письмових джерелах ім'я Олександра вперше зустрічається в написах, зроблених мікенською мовою (XVI-XI ст. до н. е..)

З Днем Народження, Олександра!

З Днем Народження, Саша!

Характеристика імені Олександра

Олександра ОбодянськаХарактеристика імені Олександра: ім'я Олександри втілює надію і допомогу. От тільки, на відміну від чоловічої форми цього імені, яка передбачає закінченість, перетворена форма Олександра дає особистості неврівноваженість і суперечливі прагнення. В Олександрі часто закладено сильний розлад, який виявляється для неї дуже важким.

Вона відрізняється твердим, майже чоловічим характером, і настільки активна, що її чоловікові може не вистачати ніжності. Ще в дитинстві Олександра прагне бути серед дорослих, а в зрілості найкраще відчуває себе в оточенні чоловіків. Вона може справляти враження нелюдимої дівчинки, хоча насправді товариськість доки просто дрімає в ній. Це справжня ділова жінка, яка рухається до мети, незважаючи ні на що, вона потребує постійного спілкування, як у повітрі або їжі.

Олександра владна і досить легко підкоряє навколишніх, навіть якщо вони старіші та сильніші за неї. При цьому вона може бути безрозсудною, і думати про те, чи потрібна їй поставлена мета, тільки після того, як на її досягнення кинуті всі можливі сили і ресурси. Вона ненавидить будь-які зволікання у справах, важко переносить поразки. У неї міцне здоров'я, яке починає давати збій тільки ближче до старості, так що вона легко переносить удари долі і оговтується, хоча здавалося, що вже ніщо не почне знову радувати повалену царицю.

Тим, хто любить Олександру, складно встигнути за нею, а вона ж ще й шукачка пригод, чия любов до незалежності часом межує з небезпечною впертістю! І родичі, і чоловік, коли він з'являється, насилу витримують справжні бурі, які проносяться по дому. Втім, вийти заміж Олександрі складно, тому що запити до майбутнього обранця вона висуває надто високі. Олександра дуже принципова, не прощає найменшого обману або несправедливості.

Любить подорожі, ненавидить сидіти на місці, тому радіє від будь-якої роботи, пов'язаної з подорожами. Олександра також схильна займатися медициною, дуже добре проявить себе у ролі директора школи, секретаря-референта, продавця або касира. З неї може вийти і відмінна актриса чи жінка творчої професії, кравчиня, дизайнер – словом, можливостей перед Олександрою море, а вона вже свого не втратить, намагатиметься вчасно отримати освіту і стане сумлінно виконувати всі свої обов'язки.

Правда кар'єра ніколи не виявляється для Олександри на першому місці, як можна було б подумати при першій зустрічі з нею. Вона дивно працездатна, і це зазвичай приносить успіх, але весь вільний час приділяє зустрічам з друзями. Може бути абсолютно нерозбірливою у сексуальних зв'язках. Дружелюбність і пристрасність штовхають її часом в обійми першого зустрічного, а потім вона тут же про нього забуває. Олександра взагалі схильна до бурхливих витівок. Вона може бути надмірно, не по-жіночому брутальною і агресивною, незграбною в рухах.

Зате її абсолютно перетворює кохання. Саша раптово стає вірною і ніжною. Правда, жити з нею все одно буде важко, тому що вона як і раніше невтомна. А без неї життя може здатися чоловіку, звиклому до її бурхливого характеру, просто блідим. Олександри пізно виходять заміж, зате виявляють себе як відмінні господині і матері, хоча все роблять в основному з натхненням, то приводячи будинок в запустіння, то в мить ока перетворюючи його на чарівний сад.

Відомі особистості:

Віламова Олександра Іллівна (1867 - 1913) - українська актриса;

Олександра Данська, також королева Олександра — данська принцеса, королеваВеликобританії та Ірландії, а також імператриця Індії;

Олександра Глаголєва-Аркадьєва, фізик, створила так званий масовий випромінювач;

Олександра Петрівна, велика княгиня, засновниця Київського Покровського жіночого монастиря (1838-1900); 

Олександра Ободянська - українська модель.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ