Ім'я Валерія

Опис імені

Значення імені Валерія

Значення імені Валерія: "сильна"

Походження імені Валерія

Походження імені Валерія: латинське, походить від тієї ж основи, що й ім'я Валерій, від лат. valeo — «бути сильною, міцною, здоровою».

Характеристика імені Валерія

Характеристика імені Валерія: маленька Валерія любить допомагати мамі і бабусі, з задоволенням вчиться готувати і радісно порається по господарству. Всидіти на місці вона не може ні хвилини. Їй постійно потрібно співати, грати або просто бігати. Всі образи швидко забуває. Не здатна довго сумувати. Образитися при цьому може всього за пару секунд, причому, серйозного значення навіть не має привід. Причиною образ може бути будь-яка дрібниця.

Стосунки з чоловіками відрізняються непередбачуваністю і складністю. Настрій і ставлення до партнера постійно змінюється. Чоловіки рідко можуть вловити точні причини таких змін. Ці представниці прекрасної статі можуть погодитися на інтимну близькість на першому побаченні або зовсім не підпускати до себе партнера протягом довгих місяців. Любить нові відчуття, що означає високу схильність до зрад. Свою провину в цьому випадку вона відчуває рідко. Віддає перевагу задоволенню своїх бажаннь, не звертаючи уваги на оточуючих.

Чоловіків притягує до цієї жінки її внутрішній магнетизм. Ініціатором розриву відносин у більшості випадків є саме вона, а не партнер. Крапку у відносинах воліє ставити швидко і різко. Не має навіть значення термін давності відносин.

Пошук нових відчуттів може змусити цих представниць прекрасної статі вплутуватися в небезпечні любовні авантюри. Навіть усвідомлюючи весь негатив наслідків, Валерія з головою занурюється в новий роман.

Валерія хоче подобатися всім чоловікам. Компліменти і жадані погляди мають для неї велике значення. В партнері помічає усі дрібниці: погляди, жести, слова. Вже при першій зустрічі намагається відчути потенціал чоловіка. Обирає партнера сильного і активного. Для неї важливо відчувати у відносинах себе слабкою статтю.

Сімейне життя загрожує ускладнити ревнивий характер цієї жінки. Будь-який, навіть зовсім швидкоплинний погляд чоловіка на красиву незнайомку помітить і вїдливо прокоментує. Часто це означає низьку самооцінку. Може приховувати свою ревнощі і довгий час нікому не видавати своїх почуттів.

Дружиною стає мудрою, дуже турботливою. Важливе значення надає затишку і безтурботній обстановці в будинку. Любить займатися облаштуванням вогнища і зустрічати гостей.

Кар'єрі надає велике значення. Постійно прагне до самовдосконалення і розвитку. Не переносить нудну роботу, а значить, постійно перебуває в пошуку справи по душі. Успішно кар'єра може скластися в сфері торгівлі або ж освіти.

Відомі особистості: Валерія Бруні-Тедескі— італійсько-французька акторка, сценаристка та режисерка; Валерія Мессаліна — дружина римського імператора Клавдія; Валерія Новодворська - філолог, російський політик, публіцист, журналіст, дисидент, правозахисниця, відеоблогер.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я