Привітання з днем ангела Богдан

День ангела Богдана. Іменини Богдана.

Всім батькам, які хочуть назвати свого хлопчика Богданом, варто знати, що його хреще ім'я буде Федот. Федот, в перекладі з грецької означає «Даний Богом». Тобто за своїм значенням ці імена є ідентичними.

14 січня: Федот, мч.

3 березня: Федот (Богдан) Адріанопольский, мч.

15 березня: Федот Кірінейський, сповідник, єпископ

12 травня: Федот Кізічеський, мч.

31 травня: Федот Анкірський, мч., Корчемников

11 червня: Федот, мч.

20 червня: Федот Анкірський, мч., Корчемников

17 липня: Федот Лівійський; Федот Римський, мч.

15 вересня: Федот Кесарійський (Каппадокійський), мч.

28 вересня: Федот Маркіанопольскій (Мізійський), мч.

25 жовтня: Федот, єпископ, Ефеський

16 листопада: Федот, мч.

20 листопада: Федот Анкірський, мч., Корчемников; Федот Мелітинський, мч.

Картинки привітання з днем ангела Богдан

Картинки привітання з днем ангела для Богдана

Картинки з днем ангела Богдан

Картинки з іменинами Богдан

Привітання з іменинами Богдана

Листівки з днем ангела Богдан

Характеристика імені Богдан

В енергетиці імені Богдан присутні рішучість і сміливість, але власники цього імені часто не вміють скористатися цими якості. В таємниці імені Богдан закладена сильна воля, впевненість і працьовитість, але надмірна опіка батьків часто робить з них примхливих, байдужих і егоїстичних особистостей.

У дитинстві Богдан улюблена дитина в сім'ї, часто єдина. Він часто хворіє, тому батьки приділяють йому багато часу. Їх безмежна любов та опіка породжують в характері Богдана такі риси як самозакоханість, розпещеність, манірність. У школі хлопчик з цим ім'ям показує непогані успіхи, у нього багато друзів, він веселий і активний. 

Вихованням Богдана часто займається мати, тому він сильно їй відданий і ревниво ставиться до тих, кому вона приділяє увагу. Подорослішавши, Богдан стає спокійною і знаючою собі ціну людиною, він прагне добре влаштуватися в житті.

У Богдана добре розвинена інтуїція, він обладає високим інтелектом. У будь-яких ситуаціях люди з цим ім'я зазвичай поводяться спокійно. 

За своєю натурою Богдан - екстраверт, він твердий в рішеннях, наполегливий, має врівноважений характер. Власники цього імені досить артистичні, вони вміють, пристосовується до будь-яких умов. Для досягнення своєї мети, люди, з цим ім'ям можуть застосовувати хитрість. Така поведінка може призвести до того, що у них не буде друзів.

  • «Зимовий» - цілеспрямований, має сильний характер;
  • «Осінній» - суворий, примхливий;
  • «Літній» - чутливий, влюблива;
  • «Весняний» - веселий, надійний.

У дитячому віці Богдан дуже прив'язаний до матері. В друзі часто вибирає людей, які набагато старші за нього. Він здібний до навчання, але його лінь, часто йому заважає добре вчитися. З роками характер чоловіка трохи змінюється, він стає урівноважений, спокійний. Завдяки своїй цілеспрямованості він досягає висот. У стосунках з людьми, Богдан трохи замкнутий, багато хто відзначає в ньому зарозумілість, принциповість і навіть впертість.

Власники цього імені найчастіше обирають професію за наполяганням батьків. Якщо вибір його професійної діяльності йому подобається, тоді з Богдана може вийти гарний фахівець. У Богдана творча натура, він може реалізувати себе в мистецтві або шоу - бізнесі.

Читайте також:

Богдан - значення імені, характер та походження

З Днем Народження, Богдан!