Ім'я Домініка

 Опис імені

 Значення імені Домініка

 " Та, що належить Богу "

 Походження імені Домініка

 Домініка поширене ім'я серед римо-католиків. Походить від римського слова "Dominicus" що означає "наш Господь", "та, що належить Богу". Має декілька жіночних форм Домініка, Доменіка, Домініга, Домінігас та французька форма, яка є універсальною для хлопчиків та дівчаток - Домінік.

Характеристика імені Домініка

Домініка ЦибулковаНезвичайне і привабливе жіноче ім'я Домініка, прекрасно підійде товариським, активним та сильним особистостям. Значення імені Домініка говорить про завзятість та цілеспрямованость його власниці, вміння доводити розпочату справу до кінця, без зайвих слів.

З дитинства маленька принцеса радує своїх батьків відмінним здоров'ям, веселою та доброю вдачею. Зовнішністю схожа на батька, характер та манеру поведінки успадковує від матері.

Не любить гратися у великих компаніях, віддаючи перевагу тихим забавкам з кількома подружками. У школі робить успіхи, після деякої адаптації. Обладає відмінною пам'яттю, легко завчає вірші і охоче читає їх в колі близьких людей та знайомих.

 В юному віці значення імені Домініка для дівчинки розкривається в таких рисах особистості як упертість та зайва самостійність. В цей час контакт дівчинки з батьками практично втрачається. Вона суперечить батькові, не приділяє великого значення словам матері.

Надмірна твердість, розважливість, недовірливість та сміливість, які в дитячому віці не були помітні, в юності знаходять більш виражені риси в значенні імені Домініка для дитини. Панночка образлива, схильна сприймати слова близько до серця і довго ненавидіти кривдника.

Обладаючи сильним характером, дівчина підсвідомо пригнічує менш врівноважених та м'яких людей. Легко спалахує, однак діє з холодним розумом та розрахунком. Має «чоловічий» склад розуму. Любить суперечити опонентам і казати «ні».

Велике значення для дівчини має дружба. Вміє дружити як з жінками, так і чоловіками. Тримає слово, всупереч обставинам.

Природжена модниця, стежить за останніми модними тенденціями, вміє добре триматися в колективі. Зовнішній вигляд для панянки відіграє не останнє значення, вона вміло комбінує речі між собою, підбирає аксесуари. Вміє бути яскравою та досконалою.

Моральні принципи, якщо вони заважають досягти призначених цілей, можуть бути підкореговані. Однак тлумачення імені має безліч позитивних рис характеру. Це ініціативна, цілеспрямована та наполеглива людина, яка домагається своїх цілей всупереч обставинам.

Має розвинену інтуїцію, яка практично містичним чином відводить свою власницю від найважчих негараздів.

У відносинах з чоловіками, жінка намагається бути лідером. Однак таке домінування рідко приносить справжнє задоволення. Дівчині потрібен чоловік з сильною волею та психікою, впевнений у собі і здатний настояти на своєму.

Нелегкий період «притирання» між закоханими може розлучити їх назавжди, або поєднати навіки. Обладає підвищеною сексуальністю, вміє отримувати неземне задоволення від сексу. Дуже ревнива, а це означає, що важко йде на компроміси.

Незрівнянна мати і господиня. Любить та вміє приймати гостей, створюючи теплу і невимушену обстановку. Вміло і інтелігентно використовує вигідні знайомства в своїх інтересах.

Багато часу присвячує родині, з великою любов'ю ставиться до своїх рідних та близьких людей. Чоловік і діти багато означають для неї. Дуже важко складаються відносини зі свекрухою, якій панночка не приділяє особливого значення.

Часто, жінка вибирає для себе чоловічі професії. Вміє керувати, добре сходиться з начальством. Намагається завжди бути попереду всіх і підвищувати свій професійний рівень. Чільне значення в кар'єрі Домініка приділяє можливості реалізувати свої інтереси.

Легко вплутується в різного роду авантюри, і, не замислюючись, йде на ризиковані підприємства. Це означає, що здатна бути хірургом, каскадером, фермером, поліцейським, льотчиком, завідувачем магазином, кухарем, тваринником, експедитором.

Відомі особистості: Домініка Цибулкова - словацька тенісистка

Домініка Пятковска - польський ковзаняр

Домініка Фурманова - чеський журналіст та письменниця

Домініка Палета - мексиканська актриса, яка народилася в Кракові, Польща

Домініка Печински - шведська співачка, модель та телеведуча

Домініка Стара - словацька поп-співачка

Домініка Ван Сантен - венесуельська модель і танцівниця

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я