Ім'я Дмитро

Опис імені

Значення імені Дмитро

"Той, хто належить Деметрі"

Походження імені Дмитро

Ім’я Дмитро походить від грецького Δημήτριος, що в перекладі означає «той, хто належить Деметрі». Деметра – давньогрецька богиня землі та родючості. Ім’я Деметріус отримало слов’янізовану форму Дмитро.

З днем ангела Дмитро!

Привітання для Дмитра з Днем Народження

Характеристика імені Дмитро

Дмитро ЯрошМаленький Дмитро зазвичай більше схожий на маму, але з віком це стає не так помітно. Він добрий малюк і легко знаходить спільну мову з однолітками. Хлопчик росте комунікабельним та зовсім не конфліктним. Неприязнь до конфліктних ситуацій буде помітна протягом усього життя Дмитра. Ще можна сказати, що він активна та рухлива дитина, яка дуже любить побігати та пострибати.
Навчається Дмитро звичайно добре, але не у всіх напрямках. Зазвичай йому цікаві пара предметів в яких він стає кращим. Інші предмети вивчає за залишковим принципом, хоча оцінки з них у нього теж гідні. У хлопчика відмінний аналітичний склад розуму, що помітно вже в ранньому шкільному віці. Любить зазвичай технічні науки, також обожнює конструювати. Це може стати в подальшому його професією.

Людина, яка носить ім'я Дмитро, вразить вас своєю наполегливістю, винахідливістю та оригінальним складом розуму. При цьому його тяга до свободи веде до того, що Дмитро насилу переносить будь-які обмеження. Ці поєднання характеру роблять Дмитра цікавим та привабливим для інших людей. Його наполегливість легко передається оточуючим, а оригінальність рішень робить його ще більш популярним. Дмитро надійний та добрий друг. Він любити проводити час в добрій компанії.
Дмитро відмінний працівник, а його аналітичний розум та кмітливість часто роблять його просто незамінним. Можливо саме це допомагає Дмитру швидко просуватися службовою драбиною. При цьому сам Дмитро не особливо прагне до кар'єрного зростання, а швидше різні обставини штовхають його до цього. Дмитро вміє справляти гарне враження, що дає йому ще одну конкурентну перевагу в житті.

Він надзвичайно привабливий, тому користується популярністю серед представниць прекрасної статі. Його надійність та грунтовність роблять з нього доброго чоловіка та люблячого батька. При цьому його влюбливість може заважати зберегти шлюб, хоча з віком Дмитро стає більш розсудливим.

Відомі люди на ім'я Дмитро: 

Дмитро Дедько — галицький боярин за правління королів Русі Юрія ІІ Болеслава і Любарта-Дмитра.

Дмитро Вишневецький — шляхтич, волинський магнат, князь гербу Корибут з династії Гедиміновичів. Вважається засновником першої Запорозької Січі на острові Хортиця.

Дмитро Гуня — один з керівників селянсько-козацьких повстань в Україні в 1630-х років проти польсько-шляхетського гніту, козацький гетьман (1637, 1638).

Дмитро Павличко — український поет, перекладач, літературний критик, громадсько-політичний діяч.

Дмитро Бортнянський — український композитор, співак і диригент.
Дмитро Яворницький —історик, археолог, етнограф, фольклорист, лексикограф, письменник, дослідник історії українського козацтва.

Дмитро Клячківський — полковник УПА, Головний командир УПА.

Дмитро Гнатюк — видатний український оперний співак (баритон), режисер, педагог.

Дмитро Павличко — український поет, перекладач, літературний критик, громадсько-політичний діяч.

Дмитро Ярош  — український громадсько-політичний діяч, лідер організації «Правий сектор».

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ