Ім'я Павло

Опис імені

Значення імені Павло

"Маленький, малюк"

Походження імені Павло

Ім'я Павло латинського походження (від лат. paulus — «малий», «невеликий»). У дохристиянські часи це ім’я використовували для того, щоб розрізняти людей з однієї сім’ї з однаковими іменами. Зараз в англомовних країнах у такому випадку кажуть junior. Розповсюдженість імені Павло пов’язана у першу чергу з християнством, та постаттю Апостола Павла.

З Днем Народження, Павло!

З днем ангела Павло!

Характеристика імені Павло

Павло ТичинаСпокійний, добрий, чуйний, вміє співчувати – таке значення імені Павло. Люди охоче довіряють йому свої потаємні думки та таємниці, адже він вміє співпереживати та може підказати вирішення проблеми. Це чоловіче ім'я дає своєму власникові багату уява та глибокий інтелект. Однак його розум дещо пасивний.

Найкращий помічник мами з догляду за молодшими дітьми. Чуйний, слухняний, ніколи не піде поперек правил. Дітей, які задумали витівки, відрадить від необачних вчинків. Любить грати, але не можна сказати, що процес сильно затягує Павла.

Покладливий, товариський, але непосидющий – таке значення імені для дитини на ім’я Павло. Добрий та чуйний, але реагує на події з деяким запізненням. Любить вигадувати нові ігри і з задоволенням демонструє їх друзям.

Реаліст та оптиміст – така характеристика імені Павло. Він завжди діє не поспішаючи, не сприймає, коли його кваплять. Перед собою ставить мету і з величезною завзятістю прагне до неї. Знає, що потрібно робити для її здійснення. Завдання вирішує з властивим йому творчим підходом. Оточуючі ставляться до нього з симпатією.

Галантний Павло завжди чемно поводиться з жінками. Стежить за своїм зовнішнім виглядом. Ласкавий, ніжний і, в той же час, пристрасний коханець. Завдяки розвиненій інтуїції, може відчути, чи відмовить йому жінка. Відносини цінує високо, але кар'єра має в його житті більше значення.

Дама серця Павла має бути гідна його. Ревнивий, але не виказує свої почуття. Якщо дізнається про зраду, то ніколи не пробачить і розірве стосунки. Романтик по натурі, Павло прагне догодити дівчині. Це означає, що дуже важливо, щоб обраниця розуміла його почуття та бажання.

У молодому віці Павло часто заводить бурхливі романи, намагаючись довести самому собі свої сексуальні можливості. Надає велике значення невдачам з партнерками. Знає, який подарунок найбільше сподобається коханій.

Павло не вважає себе головою вдома. Це означає, що керівництво побутом довіряє дружині. Але так поводиться тільки за відсутності сторонніх. Одружується, зазвичай, пізно. Однак шлюб може бути не тільки за коханням, але й за розрахунком.

Сексуальні відносини з дружиною дуже важливі. Якщо кохана перестає відчувати ту ж пристрасть, що і на початку відносин, то може завести коханку. Але її навряд чи полюбить. Інша жінка Павлу потрібна тільки для фізичної близькості. Павло – однолюб. Саме тому розходиться з дружиною вкрай рідко.

До дружини ставиться зі щирою любов'ю, завжди допоможе та підкаже рішення у важкій ситуації. Дружину не ображає, бажає бачити її найгарнішою. По господарству допомагати навряд чи буде, але якщо візьметься за якусь справу, то виконає блискуче. Обожнює дітей, а виховувати не вміє, тільки балує.

Багато починань у бізнесі закінчуються невдало. Але Павло не зупиняється на досягнутому і вперто рухається до мети, а значить, може досягти величезних висот в обраній спеціальності. Всі справи веде чесно і, завдяки цьому, легко позбувається неприємностей та перешкод конкурентів.

Роботу може знайти в будь-якій сфері. Надійний, скромний, працьовитий – таке значення приписують йому колеги. Спокій та доброзичливість Павла тільки допомагають у його кар'єрі. Якщо професія буде мати велике значення в житті, то він легко стане багатим. Талановитий, знайде свій шлях у науці та мистецтві.
Відомі особистості: Апостол Павло — один з 12 апостолів.

Павло Русин — поет та мислитель доби Відродження.

Павло Тетеря  — гетьман Правобережної України (1663–1665).

Павло Полуботок — гетьман України.

Павло Грабовський — письменник, публіцист.

Павло Чубинський  — український етнограф, фольклорист, поет, громадський діяч, автор слів Гімну України.

Павло Скоропадський  — український громадський, політичний і військовий діяч, гетьман Української Держави у 1918 р.

Павло Тичина — поет, Лауреат премії ім. Т. Шевченка.

Павло Вірський — український хореограф, Народний артист СРСР (1960).

Павло Загребельний — письменник, літературний діяч, Лауреат премії ім. Т. Шевченка, Герой України.

Павло Зібров — український естрадний співак (баритон), автор пісень.

АБВГДЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧЮЯ