Картинки та привітання з днем ангела Дмитро!

День ангела Дмитра. Іменини Дмитра.

31 січня - преподобний Димитрій

7 лютого - преподобний Димитрій, скевофілакс

9 лютого - мученик Димитрій Константинопольський

11 лютого - мученик Димитрій Хіоський

1 квітня - мученик Димитрій Торнара

26 квітня - мученик Димитрій Пелопонеський

10 червня та 15 червня - мученик Димитрій

3 липня - Димитрій Саламініській (Кіпрський), диякон, священномученик

22 серпня - мученик Димитрій Константинопольський

22 серпня та 24 вересня - мученик Димитрій Скепсійській (Гелеспонтський)

7 жовтня - преподобний Давид, мирське ім'я Димитрій

8 листопада (Дмитрів день) - великомученик Димитрій Солунський

28 листопада - мученик Димитрій Дабудський

Картинки привітання з днем ангела Дмитро

Картинки з днем ангела Дмитро

Картинки з іменинами Дмитро

Листівки з днем ангела Дмитро

Привітання з днем ангела Дмитро

Іменини Дмитра

Димитрій Солунський

День ангела 8 листопада

Орієнтовно у 280-284 роках, в родині римського проконсула міста Салоніки (Салоніки) народився хлопчик, якого батьки назвали Димитрієм, охрестивши його приховано в домашній церкві, оскільки нова віра вже почала переслідуватися з боку язичників.

Батьки виховали Димитрія відповідно до християнських засад. Після смерті батька,  Галерій, що правив в той час, викликав юнака до себе і, побачивши перед собою розумну та відважну молоду людину, призначив його правителем всієї Солунської області, доручивши, однак, «очистити місто від лиходіїв християн».

Димитрій же, коли повернувся до рідного міста, навпаки почав відкрито сповідувати і прославляти Ісуса Христа. Разом з тим, юнак розумів неминучість царського гніву. Ще до прибуття імператора в місто, Димитрій почав молитися і постити, готуючись до мученицького вінця, доручивши своєму вірному слузі Луппу, такому ж юному як і він сам, роздати все своє майно бідним.

Коли імператор, прибувши до Салонік, викликав до себе молодого воєначальника, той безстрашно виступив перед ним і визнав себе християнином. Цар заточив Димитрія в за грати, а сам тим часом влаштував ігри, бавлячись видовищами. При цьому Галерій наказав побудувати високі підмостки і з задоволенням дивився на те, як його улюблений борець Лій скидає з висоти підмостків своїх супротивників - християн прямо на списи воїнів, які стоять внизу, завдаючи їм болісної смерті. У цей час серед глядачів знаходився Димитрій Нестор. Дивлячись, що Лій на очах у всіх губить християн, яких насильно примушували вступати з ним у двобій, юнак вирішив битися з ним, але перед тим він пішов до в'язниці, де сидів Димитрій, щоб випросити у нього благословення.

Отримавши благословення Димитрія, Нестор вступив в бій з Лієм і здолав його. Загибель Лія сильно засмутила імператора і той наказав стратити Нестора, а, дізнавшись, що Нестор вступив у двобій з Лієм з благословення Димитрія, імператор наказав пробити списами і святого великомученика.

Читайте також: