Ім'я Володимир

Опис імені

Значення імені Володимир

"Той хто володіє світом"

Походження імені Володимир

Володимир — українське та загальнослов'янське (Володимѣръ) ім'я. Є популярним іменем серед слов'янських народів. У літописах Русі це ім'я вживалося саме у вигляді української або польської вимови: «Волосвiт».

Первісно ім'я Володимир було суто язичницьким. Але пізніше воно було додане до християнських імен, через те, що його носив князь Київський Володимир Святославович, який хрестив Русь та згодом був проголошений святим. Утім, популярності це ім’я набуло лише у XIX столітті.

З днем народження, Володимир!

Володимир, з днем ангела!

Характеристика імені Володимир

Володимир ІвасюкВ енергетиці імені Володимир закладено досить сильний життєвий потенціал, який допомагає носіям цього імені багато чого досягти. Володимир розумний, високоінтелектуальний та винахідливий. Володимир прагне внести у все, що відбувається навколо щось своє, неординарне та унікальне. З ним легко спілкуватися, але рівно до тих пір, доки не чіпляються його інтереси, він не звик прощати образи, його мстивість часом межує з жорстокістю. З роками у Володимира може розвинутися зарозумілість та нетерпимість до оточуючих, якщо він виходить з себе, - його вже нічим не зупиниш.

Володимир зростає незвичайною дитиною. Зовні він мало чим відрізняється від решти дітей, але природні здібності та задатки лідера вже зараз беруть верх над його поведінкою. Його поважають однолітки та вчителі, він завжди відстоює свою власну думку. Володимир здібний учень, особливо добре йому даються мови та точні дисципліни. Він не хуліган, але від природи сміливий та не виносить несправедливість. Володимир завжди заступиться за тих, хто слабший за нього, з дитячих років у нього сильно розвинена повага до жіночої статі.

Володимир не мислить свого життя без постійних перемог над собою, над мінливостями життя та над обставинами. Він може зробити блискучу кар'єру і враз кинути її, як тільки на горизонті з'явиться щось нове та більш цікаве. Допитливий розум і кмітливість допомагають Володимиру досягати вершин практично на будь-якому професійному терені. Особливо добре він проявить себе в математиці, політиці та медицині. Володимир дуже цінує комфорт та зробить все, щоб облаштувати своє життя найкращим чином.

Володимир дуже любить жінок, з юних років за ним тягнеться низка нескінченних романів. Він легко розпочинає знайомства, але так само легко залишає їх, як тільки на горизонті трапляється нова красуня. За такою легковажною поведінкою ховається величезне прагнення створити міцну та дружну сім'ю, але Володимир ніколи не пов'яже свою долю з жінкою вітряної та легковажною. Його обраниця має бути наділена найкращими жіночими якостями, до того ж краса дружини для нього не головне. Створивши, нарешті, сім'ю, Володимир усі зусилля спрямує на облаштування побуту. Його будинок це справжня фортеця, де комфортно почувають себе всі, і його кохана дружина, і численні діти.

Відомі особистості: Володимир Великий — великий князь Київський (з 980 р. до 15 липня 1015 року);

Володимир Мономах — великий князь київський (1113–1125) ;

Володимир Кличко — український професійний боксер. Олімпійський чемпіон з боксу у надважкій ваговій категорії (1996 рік). Чемпіон світу з боксу у важкій ваговій категорії за версіями WBO, IBF, IBO, The Ring, WBA.
Володимир Вернадський — український філософ, природознавець, мислитель, засновник геохімії, біогеохімії, радіогеології та космізму.

Володимир Шухевич — український громадський діяч, етнограф, педагог і публіцист, дійсний член НТШ;

Володимир Левицький — український математик. Доктор філософії. Професор Львівського університету. Дійсний член НТШ;

Володимир Сосюра — козак Армії УНР, український письменник, поет-лірик, автор понад 40 збірок поезій, широких епічних віршованих полотен (поем), роману «Третя Рота».

Володимир Винниченко — український прозаїк, драматург, художник, а також політичний та державний діяч.

Володимир Івасюк — український композитор і поет.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я