Ім'я Емілія

Опис імені

Значення імені Емілія

Значення імені Емілія: "суперниця".

Походження імені Емілія

Походження імені Емілія: жіноча форма римського родового імені Еміліус (Aemilius), корені якого лежать у латинському слові aemulus – "суперник". У православному місяцеслові ім'я пишеться як Емілія.

Характеристика імені Емілія

Астрід Анна Емілія ЛіндгренДля дівчинки, яку так назвали, кожен день перетворюється в низку маленьких перемог. Вона швидко дорослішає, розсудливість і домінуюча вдача допомагають їй стати лідером і наставницею серед одноліток. Дорослим буває нелегко з настільки норовливим малятком, яке не терпить заперечень і повчань. Мабуть, єдиний вірний спосіб направити кипучу енергію в потрібне русло – зацікавити. Наприклад, запропонувати якусь високу мету, подібні важкі місії мають велике значення в самооцінці дівчинки.

Для її кругозору має не менше значення суспільство дорослих, з якими дівчинка намагається спілкуватися на рівних: брати участь в інтелектуальних бесідах, демонструвати свої знання і здібності і отримувати схвалення з їх боку.

Світ її захоплень не буде повним без якого-небудь екстравагантного хобі, наприклад, вирощування квітучих кактусів. І будьте впевнені, опинившись у таких дбайливих руках, вони дійсно розквітнуть. Вона домагається успіху практично у всьому, де мають занчение фантазія і творчий підхід. До тогож на будь-якому терені: створення затишку у власному житлі, облаштування побуту для неї теж творчість.

Примітно, що у неї в більшості випадків більше друзів, ніж подруг. Що цілком закономірно: жіноча дружба передбачає відверті розмови, нестерпні для настільки закритої натури. У чоловічих компаніях вона відчуває себе як риба у воді: підтримує бесіди, бере участь у розвагах, ні на хвилину не забуваючи при цьому про жіночність.

Значення імені Емілія підказує, що ідеальною парою для неї був би чоловік-флегматик. Люди саме цього складу характеру без зайвих слів розуміють і поважають тимчасову потребу партнера в самоті, також не люблять сварок і цінують взаємну довіру.

Інтимна сторона відносин у цій родині має дуже велике, якщо не вирішальне значення. Несумісність і незадоволення цілком можуть виявитися справжньою причиною розлучення. Емілія дуже розбірлива у виборі супутника життя, не визнає випадкових зв'язків і відмінно розуміє чоловіків.

Природженій індивідуалістці категорично не підходить робота в команді, зате Емілію анітрохи не бентежать професії, які вимагають особистої відповідальності. Ідеальним рішенням могла б стати медична спеціальність, особливо в області нетрадиційного цілительства.

Ці жінки дуже красномовні, вміють володіти аудиторією. Приймаючи рішення, часто керуються чудовою інтуїцією, розвиненою на межі екстрасенсорики. Дуже комфортно відчувають себе в бібліотеці або дизайнерської студії.

Характеристика імені Емілія починається зі слова «інтроверт» — для неї і справді багато значить власний внутрішній світ. Вміння схоплювати на льоту і чудова пам'ять, помножені на багату уяву створюють благодатний ґрунт для нових ідей та пошуку можливих шляхів їх реалізації.

Самодостатній дівчині рідко буває нудно наодинці з собою, тому така риса характеру, як незалежність стає зрозумілою. Вона надає певну свободу ігнорувати загальноприйняті правила, якщо вони чимось не влаштовують, і натомість встановлювати свої порядки.

У відносинах з чоловіками Емілія займає домінуючу позицію, їй подобається завойовувати серця, але доступ до її тіла отримати непросто. Завдяки вродженій впертості і придбаній з роками силі духу, лідерство дається їй практично без зусиль і – найголовніше – без конфліктів, яких вона не переносить.

Відомі особистості: Емілі Дікінсон — американська поетеса. Емілія Рідберг (нар. 1978) — шведська поп співачка. Астрід Анна Емілія Ліндгрен — шведська дитяча письменниця, чиї книги перекладені більш ніж 85 мовами та видані більше ніж у 100 країнах. Косничук Емілія Андріївна — український редактор, сценарист, журналіст, кінокритик. Емілія Іоанівна Іллєнко — український кінорежисер.

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я