Ім'я Меланія

Опис імені

Значення імені Меланія

Значення імені Меланія: "чорна, темна"

Походження імені Меланія

Походження імені Меланія: походить від грецького слова "меланіну" – "чорна, темна". Варіант імені – Мелані.

Характеристика імені Меланія

Мелані СіУ самому ранньому віці акторські здібності маляти викликають захоплення, вона співає і танцює, розчулюючи дорослих людей. Рідкісне жіноче ім'я асоціюється з музикою, без якої його власниця не може прожити ні дня. Перед чарівністю маленької акторки неможливо встояти і вона рано починає цим користуватися, можна сказати крутить батьками, бабусями та дідусями. З часом вона навчиться використовувати у своїх інтересах представників протилежної статі.

Значення імені Меланія для дитини дозволить підготуватися до виховання надмірно активної дівчинки, яка ні хвилини не може всидіти на місці та кожного дня намагається дізнатися щось нове. Вона не уявляє життя без пустощів, батькам необхідно набратися терпіння, бо «ідеї» дочки супроводжуються матеріальними витратами, скаргами сусідів і вчителів.

Для дівчинки має значення авторитет матері, яка має знаходити час на регулярне спільне проведення плідних годин з дитиною. Не варто занадто балувати загальну улюбленицю, це може мати наслідки: догоджати їй буде складніше з кожним роком, а слова подяки будуть звучати все рідше і рідше. Вивчаючи характеристику імені Меланія, батьки переконаються в тому, що їх дочка буде володіти унікальною життєстійкістю, умінням самостійно вирішувати проблеми з раннього віку.

У школі вона прагне стати лідером, відмінно вчиться, бере участь у театральних постановах, стає справжньою зіркою. Більшість однокласників закохані в дівчинку, але вона воліє спілкуватися з хлопцями старшими за неї. Навчання дається легко, ораторські здібності компенсують недолік знань за необхідності. Правильна мова, бездоганна дикція викликають захоплення викладачів.

Меланія з легкістю знаходить друзів, кількість яких зростає з кожним роком, дівчина вважає за краще проводити час в галасливих компаніях, намагається бути в центрі уваги, компліменти мають особливе значення, позитивно впливають на самооцінку. Впевнено себе почуває в чоловічих компаніях.

Значення імені свідчить про неспокійний характер власниці, дівчина не в змозі контролювати емоції, є активним борцем за справедливість. Темперамент в повній мірі відповідає стрімкому ритму сучасного життя. Вона готова витримати жорстку конкуренцію в чоловічому колективі, дати відсіч зрілим жінкам, при спробі виявити їх перевагу. Рано дорослішає, для дівчини має значення незалежність, кишенькові гроші вже в шкільні роки заробляє самостійно.

Ефектна дівчина часто міняє чоловіків, які втрачають голову через неї. Природа наділила Меланію шармом, встояти перед яким неможливо, достатньо одного погляду для того, щоб найзаможніший та впливовий чоловік опинився біля її ніг. Сімейний стан обранця не має значення.

Завоювати прихильність юної дівчини не просто, часто шанувальники викликають у темпераментної особи огиду. Це означає, що вона надто багато вимог висуває до представників протилежної статі: має бути освіченим, привабливим і фінансово незалежним. Крім цього партнерам доведеться приготуватися до найбільш непередбачуваних витівок, до того ж дівчина часто захоплюється іншими чоловіками. Дізнавшись про зраду, дівчина виявить винахідливість і помститься. У любовних справах перетворюється на хижака, змагатися, з яким дуже небезпечно.

Насолодившись свободою, темпераментна жінка з головою занурюється в сімейне життя. Віддана дружина стає партнером по бізнесу, а це означає, що часто чоловік прислухається до її думки. Особливе значення має здатність дружини забезпечити безбідне існування сім'ї, в іншому випадку темпераментна жінка подасть на розлучення. Стає лідером в сім'ї, підносить це таким чином, щоб чоловік ні на хвилину не відчув себе підкаблучником. Мудрості Меланії можна тільки позаздрити. Економна господиня вміє правильно розподіляти сімейний бюджет, вистачає і на благоустрій будинку, і на розваги. Дітей з раннього віку привчає до ведення домашнього господарства, не повністю готова принести себе в жертву побуті. Для реалізації енергії необхідно періодично організовувати святкові заходи з конкурсами та піснями.

Працездатність, цілеспрямованість, впевненість у власних силах — незамінні якості для успішного просування по кар'єрних сходах. Готова витримувати жорстку конкуренцію, а значить, приймати правильні рішення в екстремальних ситуаціях. Працьовитість не може залишитися непоміченою керівництвом, швидко піде на підвищення придбає фінансову незалежність, яка має для жінки особливе значення.

З перших рядків характеристика імені Меланія дає зрозуміти, що батькам доведеться докласти максимум зусиль для виховання сильної особистості. Енергію необхідно направити в правильне русло, інакше проблеми будуть сипатися на дівчину одна за одною. Залежно від обставин проявляє плюси і мінуси, характер не простий, але знайти спільну мову з темпераментною особою можна, головне - щирість.

 

Відомі особистості: Меланія Загорська (1837–1891) — українська співачка. Мелані Гріффіт – зірка Голлівуду; Мелані Блетт – одна з солісток популярної англійської групи "All saints" ("Всі святі"). Мелані Джейн Чісхолм, сценічне ім'я: Melanie C — британська поп-співачка та автор-виконавець, колишня участиця гурту «Spice Girls». 

А Б В Г Д Є Ж З І К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ю Я

Меланія